Peha Compacta schakelaar 1-polig met wip diepzwart - 00615111
Artikelnummer: 10723369 | Fabrikantnummer: 00615111 | EAN: 4010105615111
Omschrijving
Compacta schakelaar 1-polig met wip, diepzwart
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Peha
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 00615111. Het EAN nummer is 4010105615111. Het interne artikelnummer is 10723369.
| Klasse |
Installatieschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Peha
Toon alle producten van Peha |
| Serie |
COMPACTA
Toon alle producten in deze serie |
| Uitvoering oppervlakte | Glanzend |
| Slagvastheid | IK01 |
| Kleur | Zwart |
| Halogeenvrij | Ja |
| Inbouwdiepte | 50 mm |
| Nom. spanning | 250 V |
| Aansluitwijze | Steekklem |
| Tekstveld/beschrijvingsvlak | Nee |
| Bevestigingswijze | Klauw-/schroefbevestiging |
| Aantal modules (bij modulair systeem) | 1 |
| Materiaal | Overig |
| Schakelmateriaalhoogte | 83 mm |
| Geschikt voor beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Montagewijze | Inbouw (stucwerk) |
| Schakelmateriaalbreedte | 83 mm |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 9005 |
| Aantal wippen | 1 |
| Terugmeldcontact | Nee |
| Wasmachineschakelaar | Nee |
| Bedieningswijze | Wip/drukker |
| Drukvlakschakelaar | Nee |
| Verlichting | Nee |
| Samenstelling | Basiselement met centrale afdekplaat |
| Schakelmateriaaldiepte | 35 mm |
| Met montageplaat | Nee |
| Type schakeling | Overig |
| Type verlichting | Overig |
| Functie verlichting | Overig |
| Nom. (meet)stroom | 10 A |
| Schakelstroom voor fluorescentielampen | 6 AX |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Opdruk/indicatie | Geen |
| Verwarmingsschakelaar | Nee |
| Min. diepte van de inbouwdoos | 49 mm |
| In overeenstemming met UK Building Regulations Part M | Nee |
| Kleur schakelelement | Aluminium |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
| Schakelmateriaaldiameter | 70 mm |
| Categorieën | Schakelmateriaal |
Huidige product
Peha Compacta schakelaar 1-polig met wip diepzwart
Artikelnummer: 10723369
Fabrikantnummer: 00615111