Peha Dialog klemwip hotel 2-polig 616/2 aan / uit enkele wip ral 1013 - 00832011
Artikelnummer: 20051447 | Fabrikantnummer: 00832011 | EAN: 4010105832013
Omschrijving
Peha DIALOG bed.element / centr.pl. schakelmat., kunststof, crème-wit/elektrowit, uitvoering enkele wip, opdruk/indicatie zonder opdruk, gebruik aan-/uit-schakelaar, geschikt voor bussysteem-toetsaansl, kwaliteitsklasse thermoplast, halogeenvrij, oppervlaktebescherming geen (onbehandeld),
Het productnummer van de fabrikant is 00832011. Het EAN nummer is 4010105832013. Het interne artikelnummer is 20051447.
Aanvullende informatie
Klemwippen voor basiselementen 600 seriemet schroefcontactvoor hotel 2polig(artikel-nr. 616/2)
Dialog klemwip voor hotel 2-polig 616/2, wit
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Peha
Specificaties
Dialog klemwip voor hotel 2-polig 616/2, wit
| Klasse |
Bedieningselement /centraalplaat schakelmateriaal
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Peha
Toon alle producten van Peha |
| Serie |
DIALOG
Toon alle producten in deze serie |
| Uitvoering oppervlakte | Glanzend |
| Breedte | 70 mm |
| Kleur | Wit |
| Slagvastheid | IK01 |
| Hoogte | 70 mm |
| Halogeenvrij | Ja |
| Materiaal | Kunststof |
| Controlevenster/verlicht | Nee |
| Met indicatieveld | Nee |
| Met verwisselbare lens/symbool | Nee |
| Geschikt voor beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 1013 |
| Bevestigingswijze | Klembevestiging |
| Geschikt voor bussysteem-toetsaansluiting | Ja |
| Diepte | 6 mm |
| Aftastsymbool / barrièrevrij | Nee |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Gebruik | Schakelaar/drukker |
| Opdruk/indicatie | Geen |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
| Model | Enkele wip |
| Categorieën | Schakelmateriaal |
Huidige product
Peha Dialog klemwip hotel 2-polig 616/2 aan / uit enkele wip ral 1013
Artikelnummer: 20051447
Fabrikantnummer: 00832011