Peha Dialog montageraam multimedia techniek modular-jack 2 connectoren zonder label wit - 00335931
Artikelnummer: 20374227 | Fabrikantnummer: 00335931 | EAN: 4010105335934
Omschrijving
Dialog montageraam Multimedia techniek, wit
Het productnummer van de fabrikant is 00335931. Het EAN nummer is 4010105335934. Het interne artikelnummer is 20374227.
Aanvullende informatie
Montageraam Multimedia techniekvoor montage van 2 Keystone-inzetstukkenincl. centraalplaat met draagframe
Dialog montageraam Multimedia techniek, wit
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Peha
Specificaties
Dialog montageraam Multimedia techniek, wit
| Klasse |
Onderdeel/centraalplaat communicatie-schakelmateriaal
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Peha
Toon alle producten van Peha |
| Serie |
DIALOG
Toon alle producten in deze serie |
| Uitvoering oppervlakte | Glanzend |
| Slagvastheid | IK00 |
| Kleur | Wit |
| Montagewijze | Overig |
| Halogeenvrij | Ja |
| Materiaal | Kunststof |
| Met klapdeksel | Nee |
| Transparant | Nee |
| Bevestigingswijze | Bevestiging met schroef |
| Schakelmateriaaldiepte | 40 mm |
| Schakelmateriaalbreedte | 70 mm |
| Schakelmateriaalhoogte | 70 mm |
| Geschikt voor beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 1013 |
| Draagring | Ja |
| Met opdruk | Nee |
| Kroonsteen | Nee |
| Opdrukveld | Zonder label |
| Met stofbescherming | Nee |
| Gebruik | Modular-Jack |
| Met verlichting | Nee |
| Incl. connectoren | Nee |
| Met trekontlasting | Nee |
| Bussen afgeschermd | Nee |
| Afgeschermde behuizing | Nee |
| Uitvoerrichting | Recht |
| Samenstelling | Overig |
| Aantal modules (bij modulair systeem) | 0 |
| Geschikt voor aantal connectoren | 0 |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Min. diepte van de inbouwdoos | 0 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
| Geïsoleerde aansluitingen | Nee |
| Categorieën | Schakelmateriaal |
Huidige product
Peha Dialog montageraam multimedia techniek modular-jack 2 connectoren zonder label wit
Artikelnummer: 20374227
Fabrikantnummer: 00335931