Peha Alu-guss draaischakelaar + afdekking pulsdrukker inbouw 6ax aluminium ip54 - 00905594
Artikelnummer: 20405670 | Fabrikantnummer: 00905594 | EAN: 4010105905595
Het productnummer van de fabrikant is 00905594. Het EAN nummer is 4010105905595. Het interne artikelnummer is 20405670.
Draaischakelaar met bovendeel 16 A 400 V~, met schroefcontacten
Wissel-pulsdrukker, inbouwdiepte 29 mm
Draaischakelaar met afdekking aluminium Guss16 A, 380 V AC, pulsdrukker
| Klasse |
Installatieschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Peha
Toon alle producten van Peha |
| Serie |
ALU GUSS
Toon alle producten in deze serie |
| Uitvoering oppervlakte | Glanzend |
| Kleur | Aluminium |
| Slagvastheid | IK01 |
| Halogeenvrij | Ja |
| Inbouwdiepte | 50 mm |
| Nom. spanning | 250 V |
| Tekstveld/beschrijvingsvlak | Nee |
| Bevestigingswijze | Klauw-/schroefbevestiging |
| Aansluitwijze | Schroefklem |
| Aantal modules (bij modulair systeem) | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Schakelmateriaalbreedte | 70 mm |
| Schakelmateriaalhoogte | 70 mm |
| Montagewijze | Inbouw (stucwerk) |
| Schakelmateriaaldiepte | 45 mm |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 7016 |
| Aantal wippen | 1 |
| Terugmeldcontact | Nee |
| Wasmachineschakelaar | Nee |
| Drukvlakschakelaar | Nee |
| Verlichting | Nee |
| Bedieningswijze | Draaiknop |
| Met montageplaat | Nee |
| Samenstelling | Overig |
| Type schakeling | Overig |
| Type verlichting | Overig |
| Functie verlichting | Overig |
| Geschikt voor beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Nom. (meet)stroom | 10 A |
| Schakelstroom voor fluorescentielampen | 6 AX |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Opdruk/indicatie | Geen |
| Verwarmingsschakelaar | Nee |
| Min. diepte van de inbouwdoos | 49 mm |
| In overeenstemming met UK Building Regulations Part M | Nee |
| Kleur schakelelement | Aluminium |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | Aluminium |
| Schakelmateriaaldiameter | 70 mm |
| Categorieën | Schakelmateriaal |
Artikelnummer: 20405670
Fabrikantnummer: 00905594