Peha Glimlampelement voor 230 V~ TBV 612 - 00579011
Artikelnummer: 10722943 | Fabrikantnummer: 00579011 | EAN: 4010105579017
Omschrijving
Peha Basiselement Toebehoren verlichtingselement schakelmat., toepassing aan-/uit-schakelaar, lamptype glimlamp, lamphouder steeksokkel, nom. spanning 230V, nom. stroom 0.0008A, lichtbron helder
Het productnummer van de fabrikant is 00579011. Het EAN nummer is 4010105579017. Het interne artikelnummer is 10722943.
Aanvullende informatie
Glimlampelement voor 230 V, t.b.v. 612
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Peha
Specificaties
| Klasse |
Verlichtingselement schakelmateriaal
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Peha
Toon alle producten van Peha |
| Serie |
Basis elementen
Toon alle producten in deze serie |
| Met lichtbron | Ja |
| Kleur lichtbron | Wit |
| Lamphouder | Steeksokkel |
| Lamptype | Glimlamp |
| Nom. stroom | 0.01 A |
| Opname nom. stroom | 25 mA |
| Nom. spanning | 230 - 250 V |
| Toepassing | Schakelaar/drukker |
| Nul geleider noodzakelijk | Nee |
| Categorieën | Schakelmateriaal |
Huidige product