Peha Gloeilampelement voor 6-12 V~ 40 ma - 00575111
Artikelnummer: 20050868 | Fabrikantnummer: 00575111 | EAN: 4010105575118
Omschrijving
Peha Basiselement Toebehoren verlichtingselement schakelmat., toepassing aan-/uit-schakelaar, lamptype gloeilamp, lamphouder steeksokkel, nom. spanning 12V, nom. stroom 0.04A, lichtbron helder
Het productnummer van de fabrikant is 00575111. Het EAN nummer is 4010105575118. Het interne artikelnummer is 20050868.
Aanvullende informatie
Gloeilampelement voor 6-12 V, 40 mA
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Peha
Specificaties
| Klasse |
Verlichtingselement schakelmateriaal
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Peha
Toon alle producten van Peha |
| Serie |
Basis elementen
Toon alle producten in deze serie |
| Met lichtbron | Ja |
| Lamptype | Gloeilamp |
| Kleur lichtbron | Wit |
| Lamphouder | Steeksokkel |
| Nom. stroom | 0.04 A |
| Opname nom. stroom | 40 mA |
| Nom. spanning | 12 - 12 V |
| Toepassing | Schakelaar/drukker |
| Nul geleider noodzakelijk | Nee |
| Categorieën | Schakelmateriaal |
Huidige product