Peha Inbouwdoos compacta 1-voudig plat voor schakelaars en drukkers - 00604411
Artikelnummer: 20488021 | Fabrikantnummer: 00604411 | EAN: 4010105604412
Het productnummer van de fabrikant is 00604411. Het EAN nummer is 4010105604412. Het interne artikelnummer is 20488021.
Compacta inbouwdoos 1-voudig plat voor schakelaars en drukkers
| Klasse |
Doos voor montage in de wand/plafond
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Honeywell Peha
Toon alle producten van Honeywell Peha |
| Serie |
COMPACTA
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Vorm | Rond |
| Halogeenvrij | Ja |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Grijs |
| Lengte | 45 mm |
| Bouwvorm | Inbouwdoos (apparaatdoos) |
| Voorzien van draaibare ring | Nee |
| Met schroeven | Nee |
| Voor buisdiameter | 16/19 mm |
| Bevestiging schakelmateriaal | Schroeven |
| Met afscherming | Nee |
| Koppelbaar | Nee |
| Speciale toepassing | Geen |
| Functiebehoud | Geen |
| Dekselbevestiging | Geschroefd |
| Klem met vaste positie | Ja |
| Transparant deksel | Nee |
| Breedte | 48 mm |
| Uitgerust met | Geen |
| Diameter | 70 mm |
| Met scheidingswand | Nee |
| Verzegelbaar | Nee |
| Max. aderdoorsnede | 4 mm² |
| Achterinvoer | Ja |
| Uitvoering deksel | Overig |
| Montagewijze | Holle wand |
| Aantal invoeren | 0 |
| Armatuurhaakbevestiging | Nee |
| Spruit | Geen |
| Voor aantal inbouwsokkels | 1 |
| Inwendige diepte | 0 mm |
| Aantal meegeleverde tuiten | 0 |
| Geschikt voor kabeldiameter | 0 - 0 mm |
| Behuizingsdoorvoer via trappenmembraan | Nee |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Luchtdicht | Nee |
| Aantal niet-verstelbare bevestigingsnokken | 0 |
| Aantal verstelbare apparaatbevestigingsnokken | 0 |
| Voldoet aan BS 4662 | Ja |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Model | Enkel |
| Aantal eenheden horizontaal | |
| Aantal eenheden verticaal | |
| Diepte | 0 - 0 mm |
| Geschikt voor wand-/plaatdikte | 9 - 12 mm |
| Categorieën |
Dozen deksels en toebehoren
Installatiemateriaal |
Honeywell Peha
» Meer informatie over Honeywell PehaArtikelnummer: 20488021
Fabrikantnummer: 00604411