Peha jaloezieschakelaar 1-polig met elektrische vergrendeling - 00110411
Artikelnummer: 10410571 | Fabrikantnummer: 00110411 | EAN: 4010105110418
Het productnummer van de fabrikant is 00110411. Het EAN nummer is 4010105110418. Het interne artikelnummer is 10410571.
10A, 250V
| Klasse |
Jaloezieschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Peha
Toon alle producten van Peha |
| Serie |
Basis elementen
Toon alle producten in deze serie |
| Uitvoering oppervlakte | Mat |
| Inbouwbreedte | 0 mm |
| Inbouwdiameter | 70 mm |
| Halogeenvrij | Ja |
| Transparant | Nee |
| Nom. spanning | 250 V |
| Tekstveld/beschrijvingsvlak | Nee |
| Schakelmateriaalhoogte | 0 mm |
| Schakelmateriaalbreedte | 0 mm |
| Schakelmateriaaldiepte | 0 mm |
| Bevestigingswijze | Klauw-/schroefbevestiging |
| Aansluitwijze | Schroefklem |
| Materiaal | Overig |
| Kleur | Overig |
| Samenstelling | Basiselement |
| Geschikt voor beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Montagewijze | Inbouw (stucwerk) |
| Bedieningswijze | Wip |
| Elektronisch bedienbaar | Nee |
| Mechanisch bedienbaar | Ja |
| Inbouwdiepte | 35 mm |
| Inbouwhoogte | 0 mm |
| Aantal polen | 0 |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 0 |
| Aantal modules (bij modulair systeem) | 0 |
| Aantal toetsen | 0 |
| Nom. (meet)stroom | 0 A |
| Min. diepte van de inbouwdoos | 50 mm |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Schakelmateriaaldiameter | 0 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Model | Eenpolige schakelaar |
| Voor zonweringen | Nee |
| Met elektrische vergrendeling | Nee |
| Met mechanische vergrendeling | Nee |
| Voor rolluiken | Nee |
| Voor jalouziën | Nee |
| Categorieën |
Basiselementen
Peha Schakelmateriaal |
Artikelnummer: 10410571
Fabrikantnummer: 00110411