Peha Nova serie schakelwip levendwit - 00024611
Artikelnummer: 10725799 | Fabrikantnummer: 00024611 | EAN: 4010105024616
Het productnummer van de fabrikant is 00024611. Het EAN nummer is 4010105024616. Het interne artikelnummer is 10725799.
| Klasse |
Bedieningselement /centraalplaat schakelmateriaal
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Peha
Toon alle producten van Peha |
| Serie |
NOVA
Toon alle producten in deze serie |
| Uitvoering oppervlakte | Glanzend |
| Breedte | 70 mm |
| Kleur | Wit |
| Slagvastheid | IK01 |
| Hoogte | 70 mm |
| Halogeenvrij | Ja |
| Materiaal | Kunststof |
| Controlevenster/verlicht | Nee |
| Met indicatieveld | Nee |
| Met verwisselbare lens/symbool | Nee |
| Geschikt voor beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 9010 |
| Geschikt voor bussysteem-toetsaansluiting | Ja |
| Bevestigingswijze | Klem-/schroefbevestiging |
| Diepte | 6 mm |
| Aftastsymbool / barrièrevrij | Nee |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Gebruik | Schakelaar/drukker |
| Opdruk/indicatie | Geen |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
| Model | Tweedelige wip |
| Categorieën | Schakelmateriaal |
Peha seriepulsdrukker met 2x maakcontact
Artikelnummer: 11308063
Fabrikantnummer: 00190811
Peha wissel/wisselschakelaar
Artikelnummer: 10410574
Fabrikantnummer: 00110611