Peha KNX 10,1 INCH MONTAGEDOOS - KNX TS 10
Artikelnummer: 24061929 | Fabrikantnummer: KNX TS 10 | EAN: 5017490030719
Omschrijving
Honeywell Peha toebeh./onderdelen voor bussysteem, grijs, onderdeel, opbouw
Het productnummer van de fabrikant is KNX TS 10. Het EAN nummer is 5017490030719. Het interne artikelnummer is 24061929.
Aanvullende informatie
KNX touchscreen 10,1 inch met KNX-verbinding, 2xLAN
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Peha
Specificaties
| Klasse |
Displayelement bussysteem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Peha
Toon alle producten van Peha |
| Serie |
KNX
Toon alle producten in deze serie |
| Uitvoering oppervlakte | Glanzend |
| Beschermingsgraad (IP) | IP21 |
| Kleur | Zwart |
| Transparant | Nee |
| Materiaal | Metaal |
| Met verlichting | Ja |
| Montagewijze | Inbouw (stucwerk) |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 9005 |
| Bussysteem KNX | Ja |
| Bussysteem radiofrequent | Nee |
| Andere bussystemen | Geen |
| Met diefstal-/demontagebescherming | Nee |
| Radiofrequent bidirectioneel | Nee |
| Bussysteem Powerline | Ja |
| Met zendfunctie | Ja |
| Bussysteem LON | Ja |
| Met signaaltoon | Ja |
| Breedte front | 0 mm |
| Hoogte front | 0 mm |
| Min. diepte van de inbouwdoos | 0 mm |
| Bussysteem KNX-RF (radiofrequent) | Nee |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Bussysteem KNX Secure | Nee |
| Bussysteem KNX Secure-RF (radiofrequent) | Nee |
| Materiaalkwaliteit | Aluminium |
| Categorieën |
Bussystemen
Schakelmateriaal |
Huidige product