Peha KNX AANWEZIGHEIDSMLDR INB - KNX PIR FL
Artikelnummer: 23866895 | Fabrikantnummer: KNX PIR FL | EAN: 5017490012876
Omschrijving
KNX Plafond Aanwezigheidsdetector Inboude Montagehoogte 2,5m-3,5m
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Peha
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is KNX PIR FL. Het EAN nummer is 5017490012876. Het interne artikelnummer is 23866895.
| Klasse |
Bewegingsmelder bussysteem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Peha
Toon alle producten van Peha |
| Serie |
KNX
Toon alle producten in deze serie |
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
| Geschikt voor plafondmontage | Ja |
| Uitvoering oppervlakte | Glanzend |
| Breedte | 80 mm |
| Inbouwbreedte | 70 mm |
| Inbouwlengte | 70 mm |
| Inbouwdiameter | 70 mm |
| Kleur | Wit |
| Inbouwdiepte | 30 mm |
| Met aansluitkabel | Nee |
| Hoogte | 80 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Diepte | 38 mm |
| Transparant | Nee |
| Montagewijze | Inbouw (stucwerk) |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 9010 |
| Bussysteem KNX | Ja |
| Bussysteem LON | Nee |
| Bussysteem radiofrequent | Nee |
| Andere bussystemen | Geen |
| Busaansluiting incl. | Ja |
| Diameter | 80 mm |
| Vrije dierzone | Nee |
| Zelfleerfunctie voor aanspreekhelderheid | Nee |
| Ingang voor nevenunit | Nee |
| Aanspreekhelderheid instelbaar | Ja |
| Onderkruipbeveiliging | Nee |
| Diameter reikwijdte op vloer | 9 m |
| Min. nalooptijd | 1 s |
| Optimale montagehoogte | 2.8 m |
| Max. reikwijdte zijwaarts | 3.5 m |
| Max. reikwijdte frontaal | 7 m |
| Aantal kanalen | 1 |
| Uitschakelvertraging zelflerend | Nee |
| Radiofrequent bidirectioneel | Nee |
| Bussysteem Powerline | Ja |
| Bedrijfsmodusschakelaar | Ja |
| Lengte aansluitkabel | 0 mm |
| Spanningsvoorziening via bus | Ja |
| Max. nalooptijd | 1080 min |
| Min. diepte van de inbouwdoos | 0 mm |
| Bussysteem KNX-RF (radiofrequent) | Nee |
| Compatible met Casambi | Nee |
| DALI-2 certificaat | Nee |
| Trappenhuiscontroller | Nee |
| Achtergrondcontrole | Nee |
| Met akoestische sensor | Nee |
| Plafondinbouwmontage zonder installatiedoos | Ja |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Bussysteem KNX Secure | Nee |
| Bussysteem KNX Secure-RF (radiofrequent) | Nee |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
| Model | Bewegingssensor |
| Max. presentiebereik | m² |
| Schakelvermogen | 3.6 W |
| Hoek reikwijdte verticaal | 1.5 - 7 ° |
| Hoek reikwijdte horizontaal | 7 - 9 ° |
| Categorieën |
Bussystemen
Schakelmateriaal |
Huidige product