Peha KNX DIMMER 4CH 1,5A 300W - KNX DIM 4CH 300W
Artikelnummer: 23866888 | Fabrikantnummer: KNX DIM 4CH 300W | EAN: 5017490013866
Omschrijving
KNX Dimmer 4 Kanaal 230V / 300W, 8PK
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Peha
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is KNX DIM 4CH 300W. Het EAN nummer is 5017490013866. Het interne artikelnummer is 23866888.
| Klasse |
Dimactor bussysteem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Peha
Toon alle producten van Peha |
| Serie |
KNX
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Montagewijze | DRA (DIN-rail adapter) |
| Met LED indicatie | Ja |
| Aantal uitgangen | 4 |
| Bussysteem KNX | Ja |
| Bussysteem LON | Nee |
| Bussysteem radiofrequent | Nee |
| Andere bussystemen | Geen |
| Busaansluiting incl. | Ja |
| Breedte in module-eenheden | 8 |
| Type belasting | Universeel |
| Ingang voor nevenunit | Nee |
| Geschikt voor constante spanning | Ja |
| Geschikt voor constante stroom | Ja |
| Parallel bedrijf mogelijk | Ja |
| Radiofrequent bidirectioneel | Nee |
| Bussysteem Powerline | Ja |
| Manuele bediening | Ja |
| Busmodule afneembaar | Nee |
| Volgdimmer toepasbaar | Ja |
| Frequentie | 50 - 60 Hz |
| Spanning | 110 - 230 V |
| Uitgangsvermogen | 0 - 300 W |
| Max. stuurstroom | 20 mA |
| Min. diepte van de inbouwdoos | 0 mm |
| Bussysteem KNX-RF (radiofrequent) | Nee |
| Max. schakelvermogen LED | 300 W |
| Compatible met Casambi | Nee |
| Bussysteem KNX Secure | Nee |
| Bussysteem KNX Secure-RF (radiofrequent) | Nee |
| Model | Besturingsmodule |
| Aantal koppelbare apparaten | 4 |
| Categorieën |
Bussystemen
Schakelmateriaal |
Huidige product