Peha KNX-REG INGANGSMODULE - TP-HKLS-FCU
Artikelnummer: 23866902 | Fabrikantnummer: TP-HKLS-FCU | EAN: 5063208006095
Omschrijving
KNX HVAC-actuator 5 relais geeft 10A, 2 0-10V/10mA uitgangen
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Peha
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is TP-HKLS-FCU. Het EAN nummer is 5063208006095. Het interne artikelnummer is 23866902.
| Klasse |
Verwarmingsactor bussysteem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Peha
Toon alle producten van Peha |
| Serie |
KNX
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Montagewijze | DRA (DIN-rail adapter) |
| Bussysteem KNX | Ja |
| Bussysteem LON | Nee |
| Bussysteem radiofrequent | Nee |
| Andere bussystemen | Geen |
| Busaansluiting incl. | Ja |
| Breedte in module-eenheden | 4 |
| Max. schakelstroom (ohmse belasting) | 10 A |
| Radiofrequent bidirectioneel | Nee |
| Bussysteem Powerline | Ja |
| Busmodule afneembaar | Nee |
| Handschakeling | Ja |
| Max. uitgangsstroom | 10 A |
| Aantal digitale ingangen | 0 |
| Afsluiterbeschermfunctie | Nee |
| Traploos regelbaar | Ja |
| Regelbaar in stappen | Ja |
| Min. diepte van de inbouwdoos | 0 mm |
| Bussysteem KNX-RF (radiofrequent) | Nee |
| Aantal uitgangen | 14 |
| Bussysteem KNX Secure | Nee |
| Bussysteem KNX Secure-RF (radiofrequent) | Nee |
| Schakelspanning | 120 - 240 V |
| Aantal koppelbare apparaten | 14 |
| Categorieën |
Bussystemen
Schakelmateriaal |
Huidige product