Peha Led lichtsignaal nova levend wit - 00025613
Artikelnummer: 10726225 | Fabrikantnummer: 00025613 | EAN: 4010105025613
Omschrijving
Honeywell Peha NOVA lichtsignaaleenheid
Het productnummer van de fabrikant is 00025613. Het EAN nummer is 4010105025613. Het interne artikelnummer is 10726225.
Aanvullende informatie
Nova LED lichtsignaal, levend wit
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Peha
Specificaties
| Klasse |
Lichtsignaaleenheid
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Peha
Toon alle producten van Peha |
| Serie |
NOVA
Toon alle producten in deze serie |
| Met lichtbron | Ja |
| Lamptype | LED uitwisselbaar |
| Uitvoering oppervlakte | Glanzend |
| Lamphouder | Overig |
| Kleur | Wit |
| Kleur lichtbron | Wit |
| Halogeenvrij | Ja |
| Materiaal | Kunststof |
| Transparant | Nee |
| Nom. spanning | 250 V |
| Bevestigingswijze | Klauw-/schroefbevestiging |
| Schakelmateriaalbreedte | 70 mm |
| Schakelmateriaalhoogte | 70 mm |
| Geschikt voor beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Montagewijze | Inbouw (stucwerk) |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 9010 |
| Samenstelling | Basiselement met centrale afdekplaat |
| Schakelmateriaaldiepte | 35 mm |
| Toepassing als drukker | Nee |
| Met knipperlicht | Nee |
| Met uitwisselbaar symbool | Nee |
| Met vast symbool/opdruk | Nee |
| Aantal modules (bij modulair systeem) | 0 |
| Opgenomen vermogen | 3 W |
| Max. lampvermogen | 0.6 W |
| Min. diepte van de inbouwdoos | 50 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
| Categorieën | Schakelmateriaal |
Huidige product