Peha Aura montageraam + centraalplaat 70x70mm wit ral 9010 - 00427211
Artikelnummer: 12073117 | Fabrikantnummer: 00427211 | EAN: 4010105427219
Omschrijving
Aura montageraam met centraalplaat, levend wit
Het productnummer van de fabrikant is 00427211. Het EAN nummer is 4010105427219. Het interne artikelnummer is 12073117.
Aanvullende informatie
Montageraam met centraalplaat voor combinatiesmet metalen draagframe voorConcept 45 apparaten tot 45 mm breed
Aura montageraam met centraalplaat, levend wit
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Peha
Specificaties
Aura montageraam met centraalplaat, levend wit
| Klasse |
Overgangsafdekplaat schakelmateriaal
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Peha
Toon alle producten van Peha |
| Serie |
AURA
Toon alle producten in deze serie |
| Kleur | Wit |
| Met klapdeksel | Nee |
| Afsluitbaar | Nee |
| Schakelmateriaalhoogte | 0 mm |
| Schakelmateriaalbreedte | 0 mm |
| Schakelmateriaaldiepte | 0 mm |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 9010 |
| Met tekstveld | Nee |
| Afmetingen | VK45/VK45 |
| Categorieën | Schakelmateriaal |
Huidige product
Peha Aura montageraam + centraalplaat 70x70mm wit ral 9010
Artikelnummer: 12073117
Fabrikantnummer: 00427211