Peha Nova afdekraam geborsteld staal 1-voudig horizontaal en verticaal zwart ral 9005 ip20 - 00184491
Artikelnummer: 20100743 | Fabrikantnummer: 00184491 | EAN: 4010105184495
Omschrijving
Nova Elements afdekramen Metal, 1-voudig, Brushed Steel zwart
Het productnummer van de fabrikant is 00184491. Het EAN nummer is 4010105184495. Het interne artikelnummer is 20100743.
Aanvullende informatie
Afdekramen NOVA Elements Metalvoor verticale en horizontale montage1voudig, afmetingen 83 x 83 mm
Nova Elements afdekramen Metal, 1-voudig, Brushed Steel zwart
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Peha
Specificaties
Nova Elements afdekramen Metal, 1-voudig, Brushed Steel zwart
| Klasse |
Afdekraam schakelmateriaal
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Peha
Toon alle producten van Peha |
| Serie |
NOVA
Toon alle producten in deze serie |
| Uitvoering oppervlakte | Mat |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Inbouwbreedte | 0 mm |
| Buitendiameter | 0 mm |
| Breedte | 83 mm |
| Slagvastheid | IK01 |
| Kleur | Zwart |
| Halogeenvrij | Ja |
| Hoogte | 83 mm |
| Met klapdeksel | Nee |
| Transparant | Nee |
| Aantal eenheden | 1 |
| Tekstveld/beschrijvingsvlak | Nee |
| Materiaal | Metaal |
| Montagerichting | Horizontaal en verticaal |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 9005 |
| Oppervlaktebescherming | Decor |
| Geschikt voor wandgoot | Ja |
| Bevestigingswijze | Klem-/schroefbevestiging |
| Geschikt voor vloerpot | Nee |
| Aantal eenheden verticaal | 1 |
| Aantal eenheden horizontaal | 1 |
| Geschikt voor inbouwinstallatie (geen stucwerk) | Nee |
| Inbouwhoogte | 0 mm |
| Aantal modules verticaal (bij modulair systeem) | 1 |
| Aantal modules horizontaal (bij modulair systeem) | 1 |
| Diepte | 6 mm |
| Inbouwmontage (stucwerk) | Ja |
| Binnendiameter | 0 mm |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Met montageraam | Ja |
| Diameter boring (gaten) | 70 mm |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Categorieën | Schakelmateriaal |
Huidige product
Peha Nova afdekraam geborsteld staal 1-voudig horizontaal en verticaal zwart ral 9005 ip20
Artikelnummer: 20100743
Fabrikantnummer: 00184491