Peha Nova afdekraam voor inzet dialoog 2-voudig horizontaal en verticaal wit ral 9010 ip20 - 00048211
Artikelnummer: 20735715 | Fabrikantnummer: 00048211 | EAN: 4010105048216
Omschrijving
Nova afdekraam 2-voudig t.b.v. inzet Dialog, levend wit
Het productnummer van de fabrikant is 00048211. Het EAN nummer is 4010105048216. Het interne artikelnummer is 20735715.
Aanvullende informatie
Afdekramen NOVA,voor DIALOG afdekkingen oor Ackermann-clino-opt-99en afdekking art.-nr. 95.610.xx KTUvoor verticale en horizontale montage2voudig, afmetingen 83 x 154 mm
Nova afdekraam 2-voudig t.b.v. inzet Dialog, levend wit
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Peha
Specificaties
Nova afdekraam 2-voudig t.b.v. inzet Dialog, levend wit
| Klasse |
Afdekraam schakelmateriaal
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Peha
Toon alle producten van Peha |
| Serie |
NOVA
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Uitvoering oppervlakte | Glanzend |
| Inbouwbreedte | 0 mm |
| Buitendiameter | 0 mm |
| Breedte | 83 mm |
| Kleur | Wit |
| Slagvastheid | IK01 |
| Halogeenvrij | Ja |
| Materiaal | Kunststof |
| Met klapdeksel | Nee |
| Transparant | Nee |
| Tekstveld/beschrijvingsvlak | Nee |
| Aantal eenheden | 2 |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 9010 |
| Montagerichting | Horizontaal en verticaal |
| Geschikt voor wandgoot | Ja |
| Bevestigingswijze | Klem-/schroefbevestiging |
| Geschikt voor vloerpot | Nee |
| Aantal eenheden verticaal | 2 |
| Geschikt voor inbouwinstallatie (geen stucwerk) | Nee |
| Inbouwhoogte | 0 mm |
| Aantal eenheden horizontaal | 2 |
| Aantal modules verticaal (bij modulair systeem) | 2 |
| Aantal modules horizontaal (bij modulair systeem) | 2 |
| Hoogte | 225 mm |
| Diepte | 6 mm |
| Inbouwmontage (stucwerk) | Ja |
| Binnendiameter | 0 mm |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Met montageraam | Ja |
| Diameter boring (gaten) | 70 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
| Categorieën | Schakelmateriaal |
Huidige product
Peha Nova afdekraam voor inzet dialoog 2-voudig horizontaal en verticaal wit ral 9010 ip20
Artikelnummer: 20735715
Fabrikantnummer: 00048211