Peha Nova klemwip 500-serie aan / uit enkele wip wit ral 9010 - 00024011
Artikelnummer: 20048849 | Fabrikantnummer: 00024011 | EAN: 4010105024012
Omschrijving
Nova klemwip 500-serie brillance, levend wit met tekstveld
Het productnummer van de fabrikant is 00024011. Het EAN nummer is 4010105024012. Het interne artikelnummer is 20048849.
Aanvullende informatie
Klemwippen voor basiselementen 500 seriemet tekstveld 7 x 44 mmvoor hotel, kruis, pulsdrukker neutraal(artikel-nr. 516, 517, 550, 550/4, 556)
Nova klemwip 500-serie brillance, levend wit met tekstveld
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Peha
Specificaties
Nova klemwip 500-serie brillance, levend wit met tekstveld
| Klasse |
Bedieningselement /centraalplaat schakelmateriaal
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Peha
Toon alle producten van Peha |
| Serie |
NOVA
Toon alle producten in deze serie |
| Uitvoering oppervlakte | Glanzend |
| Breedte | 70 mm |
| Kleur | Wit |
| Slagvastheid | IK01 |
| Hoogte | 70 mm |
| Halogeenvrij | Ja |
| Materiaal | Kunststof |
| Controlevenster/verlicht | Nee |
| Met verwisselbare lens/symbool | Nee |
| Geschikt voor beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 9010 |
| Bevestigingswijze | Klembevestiging |
| Met indicatieveld | Ja |
| Geschikt voor bussysteem-toetsaansluiting | Ja |
| Diepte | 6 mm |
| Aftastsymbool / barrièrevrij | Nee |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Gebruik | Schakelaar/drukker |
| Opdruk/indicatie | Geen |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
| Model | Enkele wip |
| Categorieën | Schakelmateriaal |
Huidige product
Peha Nova klemwip 500-serie aan / uit enkele wip wit ral 9010
Artikelnummer: 20048849
Fabrikantnummer: 00024011