Peha Nova afdekking easyclick tweedelige drukker wit ral 9010 - 00029713
Artikelnummer: 20048897 | Fabrikantnummer: 00029713 | EAN: 4010105029710
Omschrijving
Nova afdekking 2-voudig voor Easyclick ontvanger, levend wit met symbo
Het productnummer van de fabrikant is 00029713. Het EAN nummer is 4010105029710. Het interne artikelnummer is 20048897.
Aanvullende informatie
Afdekking, 2voudig, voor Easyclick-inbouw-JR-ontvanger met draagframe, met bedrukking OP/NEER D 452 FU-EBI(M) JR UP o.A.
Nova afdekking 2-voudig voor Easyclick ontvanger, levend wit met symbolen
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Peha
Specificaties
Nova afdekking 2-voudig voor Easyclick ontvanger, levend wit met symbolen
| Klasse |
Bedieningselement /centraalplaat schakelmateriaal
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Peha
Toon alle producten van Peha |
| Serie |
NOVA
Toon alle producten in deze serie |
| Uitvoering oppervlakte | Glanzend |
| Breedte | 70 mm |
| Kleur | Wit |
| Slagvastheid | IK01 |
| Hoogte | 70 mm |
| Halogeenvrij | Ja |
| Materiaal | Kunststof |
| Geschikt voor bussysteem-toetsaansluiting | Nee |
| Controlevenster/verlicht | Nee |
| Met indicatieveld | Nee |
| Met verwisselbare lens/symbool | Nee |
| Geschikt voor beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 9010 |
| Opdruk/indicatie | Symbool "pijlen" |
| Gebruik | Overig |
| Bevestigingswijze | Inklemmen (snap) |
| Diepte | 6 mm |
| Aftastsymbool / barrièrevrij | Nee |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
| Model | Tweedelige drukker |
| Categorieën | Schakelmateriaal |
Huidige product
Peha Nova afdekking easyclick tweedelige drukker wit ral 9010
Artikelnummer: 20048897
Fabrikantnummer: 00029713