Peha Aura centraalplaat modular-jack 2 connectoren zonder label wit - 00335831
Artikelnummer: 12250927 | Fabrikantnummer: 00335831 | EAN: 4010105335835
Omschrijving
Honeywell Peha NOVA inzetplaat schakelmateriaal
Het productnummer van de fabrikant is 00335831. Het EAN nummer is 4010105335835. Het interne artikelnummer is 12250927.
Aanvullende informatie
Montageraam Multimedia techniekvoor montage van 2 Keystone-inzetstukkenincl. centraalplaat met draagframe
Nova montageraam Multimedia techniek, levend wit
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Peha
Specificaties
Nova montageraam Multimedia techniek, levend wit
| Klasse |
Onderdeel/centraalplaat communicatie-schakelmateriaal
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Peha
Toon alle producten van Peha |
| Serie |
NOVA
Toon alle producten in deze serie |
| Uitvoering oppervlakte | Glanzend |
| Slagvastheid | IK00 |
| Kleur | Wit |
| Montagewijze | Overig |
| Halogeenvrij | Ja |
| Materiaal | Kunststof |
| Met klapdeksel | Nee |
| Transparant | Nee |
| Bevestigingswijze | Bevestiging met schroef |
| Schakelmateriaaldiepte | 40 mm |
| Schakelmateriaalbreedte | 70 mm |
| Schakelmateriaalhoogte | 70 mm |
| Geschikt voor beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 9010 |
| Draagring | Ja |
| Met opdruk | Nee |
| Kroonsteen | Nee |
| Opdrukveld | Zonder label |
| Met stofbescherming | Nee |
| Gebruik | Modular-Jack |
| Met verlichting | Nee |
| Incl. connectoren | Nee |
| Met trekontlasting | Nee |
| Bussen afgeschermd | Nee |
| Afgeschermde behuizing | Nee |
| Uitvoerrichting | Recht |
| Samenstelling | Overig |
| Aantal modules (bij modulair systeem) | 0 |
| Geschikt voor aantal connectoren | 0 |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Min. diepte van de inbouwdoos | 0 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
| Geïsoleerde aansluitingen | Nee |
| Categorieën | Schakelmateriaal |
Huidige product
Peha Aura centraalplaat modular-jack 2 connectoren zonder label wit
Artikelnummer: 12250927
Fabrikantnummer: 00335831