Peha Opbouwhuis alu guss 1-voudig opbouw app.met 2 invoeringen - 00906394
Artikelnummer: 20473512 | Fabrikantnummer: 00906394 | EAN: 4010105906394
Omschrijving
Honeywell Peha ALU GUSS opbouwbak inbouwschakelmateriaal, metaal, aluminium, samenstelling bodemplaat behuizing, montagerichting horizontaal en verticaal, beschermingsgraad (IP) IP20, 1 eenheid, met kabelinvoer, uitvoering oppervlakte glanzend, met wartelinvoering, kwaliteit aluminium,
Het productnummer van de fabrikant is 00906394. Het EAN nummer is 4010105906394. Het interne artikelnummer is 20473512.
Aanvullende informatie
Opbouwhuis aluminium Guss, 1-voudig opbouw app.met 2 invoeringen
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Peha
Specificaties
| Klasse |
Opbouwbak inbouwschakelmateriaal
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Peha
Toon alle producten van Peha |
| Serie |
ALU GUSS
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Uitvoering oppervlakte | Glanzend |
| Kleur | Aluminium |
| Breedte | 83 mm |
| Halogeenvrij | Ja |
| Diepte | 40 mm |
| Vorm | Vierkant |
| Transparant | Nee |
| Aantal eenheden | 1 |
| Slagvast | Nee |
| Materiaal | Metaal |
| Montagerichting | Horizontaal en verticaal |
| Met afdekraam | Nee |
| Met kabelinvoer | Ja |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 9006 |
| Diameter | 0 mm |
| Aantal invoeren | 2 |
| Met kanaalinvoering | Nee |
| Hoogte | 98 mm |
| Achterinvoer | Ja |
| Aantal modules (bij modulair systeem) | 0 |
| Geschikt voor modulair schakelmateriaal | Nee |
| Samenstelling | Bodemplaat behuizing |
| Met wartelinvoering | Ja |
| Kruislingse kabelgoot | Nee |
| Tafelmodel | Nee |
| Geschikt voor montage over bestaande inbouwdoos | Nee |
| Met installatiebuis inlaat | Ja |
| Aantal aardingsklemmen | 0 |
| Voldoet aan BS 4662 | Ja |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Geschikt voor schakelmateriaal met max. diepte | 35 mm |
| Materiaalkwaliteit | Aluminium |
| Geschikt voor schakelmateriaal met max. breedte | 70 mm |
| Geschikt voor schakelmateriaal met max. hoogte | 70 mm |
| Categorieën | Schakelmateriaal |
Huidige product
Peha Opbouwhuis alu guss 1-voudig opbouw app.met 2 invoeringen
Artikelnummer: 20473512
Fabrikantnummer: 00906394