Peha Compacta opbouwhuis met 1 trekontlasting 1-voudig 1 module aluminium horizontaal en verticaal - 00624211
Artikelnummer: 20473289 | Fabrikantnummer: 00624211 | EAN: 4010105624212
Omschrijving
Peha COMPACTA opbouwbak inbouwschakelmateriaal, kunststof, aluminium, samenstelling opbouwbak, 1 eenheid, montagerichting horizontaal en verticaal, kwaliteitsklasse thermoplast, halogeenvrij, oppervlaktebescherming gelakt, uitvoering oppervlakte glanzend, met kabelinvoer, variant aluminium,
Het productnummer van de fabrikant is 00624211. Het EAN nummer is 4010105624212. Het interne artikelnummer is 20473289.
Aanvullende informatie
Opbouwhuis, vlakke uitvoering voorCOMPACTA-schakelaars en drukkers, met 1 trekontlasting1voudig, afmetingen B 60 x L 60 x H 16 mm
Compacta opbouwhuis vlakke uitvoering, 1-voudig met 1 trekontlasting, aluminium
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Peha
Specificaties
Compacta opbouwhuis vlakke uitvoering, 1-voudig met 1 trekontlasting, aluminium
| Klasse |
Opbouwbak inbouwschakelmateriaal
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Peha
Toon alle producten van Peha |
| Serie |
COMPACTA
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Uitvoering oppervlakte | Glanzend |
| Kleur | Aluminium |
| Breedte | 60 mm |
| Halogeenvrij | Ja |
| Oppervlaktebescherming | Gelakt |
| Materiaal | Kunststof |
| Hoogte | 60 mm |
| Vorm | Vierkant |
| Transparant | Nee |
| Aantal eenheden | 1 |
| Slagvast | Nee |
| Samenstelling | Opbouwbak |
| Montagerichting | Horizontaal en verticaal |
| Met afdekraam | Nee |
| Met kabelinvoer | Ja |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 9006 |
| Diameter | 0 mm |
| Aantal invoeren | 2 |
| Diepte | 16 mm |
| Met kanaalinvoering | Nee |
| Achterinvoer | Ja |
| Aantal modules (bij modulair systeem) | 0 |
| Met wartelinvoering | Nee |
| Geschikt voor modulair schakelmateriaal | Nee |
| Kruislingse kabelgoot | Nee |
| Tafelmodel | Nee |
| Geschikt voor montage over bestaande inbouwdoos | Nee |
| Met installatiebuis inlaat | Ja |
| Aantal aardingsklemmen | 0 |
| Voldoet aan BS 4662 | Ja |
| Geschikt voor schakelmateriaal met max. diepte | 35 mm |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
| Geschikt voor schakelmateriaal met max. breedte | 70 mm |
| Geschikt voor schakelmateriaal met max. hoogte | 70 mm |
| Categorieën | Schakelmateriaal |
Huidige product
Peha Compacta opbouwhuis met 1 trekontlasting 1-voudig 1 module aluminium horizontaal en verticaal
Artikelnummer: 20473289
Fabrikantnummer: 00624211