Peha Relais inbouw basiselement voor 180º bew.melder - 00389313
Artikelnummer: 10725004 | Fabrikantnummer: 00389313 | EAN: 4010105389319
Omschrijving
Peha Elektronica basiselement bewegingssensor, inbouw, beschermingsgraad (IP) IP20, nom. spanning 230V, max. inschakelstroom 10A, max. schakelvermogen 2300W, geschikt voor TL-buis/spaarlamp, geschikt voor 230 V gloeilamp/halog, geschikt voor gewikkelde laagvolttr,
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Peha
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 00389313. Het EAN nummer is 4010105389319. Het interne artikelnummer is 10725004.
| Klasse |
Basiselement bewegingssensor
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Peha
Toon alle producten van Peha |
| Serie |
Bewegingsmelder
Toon alle producten in deze serie |
| Nom. spanning | 230 V |
| Geschikt voor beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Montagewijze | Inbouw (stucwerk) |
| Max. schakelvermogen | 2300 W |
| Max. inschakelstroom | 10 A |
| Geschikt voor 230 V gloeilamp/halogeenlamp | Ja |
| Geschikt voor elektronische laagvolttrafo | Ja |
| Geschikt voor TL-buis/spaarlamp | Ja |
| Geschikt voor gewikkelde laagvolttrafo | Ja |
| Ingang voor volgelement (nevenpost) | Nee |
| Max. aantal systeem sensoren | 1 |
| Alleen geschikt als volgelement (nevenpost) | Nee |
| Geschikt voor trappenhuisautomaat | Nee |
| Categorieën | Schakelmateriaal |
Huidige product
Peha Relais inbouw basiselement voor 180º bew.melder
Artikelnummer: 10725004
Fabrikantnummer: 00389313
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.