Peha Rolluik/tijdschakelklok 50x50 MM met zonsensor levend wit - 00925893
Artikelnummer: 10725121 | Fabrikantnummer: 00925893 | EAN: 4010105925890
Omschrijving
Rolluik/tijdschakelklok 50x50 mm levend wit met zonsensor
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Peha
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 00925893. Het EAN nummer is 4010105925890. Het interne artikelnummer is 10725121.
| Klasse |
Jaloezie besturing
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Peha
Toon alle producten van Peha |
| Serie |
Basis elementen
Toon alle producten in deze serie |
| Nom. spanning | 230 V |
| Uitvoering oppervlakte | Glanzend |
| Kleur | Wit |
| Halogeenvrij | Ja |
| Materiaal | Kunststof |
| Bevestigingswijze | Klauw-/schroefbevestiging |
| Geschikt voor beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Montagewijze | Inbouw (stucwerk) |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 9010 |
| Ingang voor nevenunit | Ja |
| Max. schakelvermogen | 1000 W |
| Geïntegreerde tijdschakelklok | Ja |
| Geschikt voor regensensor | Nee |
| Geschikt voor windsensor | Nee |
| Met geheugen functie | Nee |
| Uitschakelbescherming | Nee |
| Toevalsgenerator | Nee |
| Met astro-programma | Nee |
| Met aansluiting voor helderheidssensor | Ja |
| Met aansluiting voor glasbreukmelder | Ja |
| Samenstelling | Basiselement met bedienopzetstuk |
| Autonomie | 1000 h |
| Frequentie | 50 - 60 Hz |
| Schemerwaarde instelbaar | 0 - 0 lx |
| Waarde zonbescherming instelbaar | 0 - 0 lx |
| Min. diepte van de inbouwdoos | 35 mm |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
| Categorieën | Schakelmateriaal |
Huidige product
Peha Rolluik/tijdschakelklok 50x50 MM met zonsensor levend wit
Artikelnummer: 10725121
Fabrikantnummer: 00925893