Peha SCHAKELAAR FCU 8CH 16A - KNX SW 0816
Artikelnummer: 23866899 | Fabrikantnummer: KNX SW 0816 | EAN: 5017490012784
Omschrijving
Honeywell Peha schakelactor bussysteem
Het productnummer van de fabrikant is KNX SW 0816. Het EAN nummer is 5017490012784. Het interne artikelnummer is 23866899.
Aanvullende informatie
KNX Multifunctionele Schakelactuator 8 Kanaal 230V / 16A, 4PK
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Peha
Specificaties
| Klasse |
Schakelactor bussysteem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Peha
Toon alle producten van Peha |
| Serie |
KNX
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Montagewijze | DRA (DIN-rail adapter) |
| Met LED indicatie | Ja |
| Bussysteem KNX | Ja |
| Bussysteem LON | Nee |
| Bussysteem radiofrequent | Nee |
| Andere bussystemen | Geen |
| Busaansluiting incl. | Ja |
| Breedte in module-eenheden | 6 |
| C-Belasting | Ja |
| Radiofrequent bidirectioneel | Nee |
| Bussysteem Powerline | Ja |
| Manuele bediening | Ja |
| Meerdere fasen aan te sluiten | Ja |
| Max. schakelstroom | 16 A |
| Max. aantal schakeluitgangen | 8 |
| Modulaire uitbreidingsmogelijkheid | Nee |
| Busmodule afneembaar | Nee |
| Nom. (meet)stroom | 16 A |
| Aantal digitale ingangen | 0 |
| Min. diepte van de inbouwdoos | 0 mm |
| Bussysteem KNX-RF (radiofrequent) | Nee |
| Opgenomen vermogen | 30 W |
| Bedrijfsspanning (meetspanning) | 30 - 230 V |
| Max. schakelvermogen LED | 0 W |
| Uitgangsvermogen | 15000 W |
| Bussysteem KNX Secure | Nee |
| Bussysteem KNX Secure-RF (radiofrequent) | Nee |
| Max. schakelvermogen | 15000 W |
| Aantal koppelbare apparaten | 8 |
| Categorieën |
Bussystemen
Schakelmateriaal |
Huidige product