Peha Schemerschakelaar lichtsensor ingebouwd 2400W 230V 10a 3 - 500LX ip44 - 00945801
Artikelnummer: 21265090 | Fabrikantnummer: 00945801 | EAN: 4010105945805
Het productnummer van de fabrikant is 00945801. Het EAN nummer is 4010105945805. Het interne artikelnummer is 21265090.
Met dag-/nachtfunctie, voor opbouw-wandmontage IP44
Technische gegevens:
Voedingsspanning: 220-240 V /AC, 50 Hz
Nominale stroom: 10 A
Belasting: max. 2400 W
Sturing (stelschakelaar): schemerafhankelijk schakelen
Inschakeltijd: instelbaar (1-9 uur)
Omgevingstemperatuur: -20 °C tot +40 °C
Schemerschakelaar
| Klasse |
Schemerschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Peha
Toon alle producten van Peha |
| Serie |
Basis elementen
Toon alle producten in deze serie |
| Nom. spanning | 230 V |
| Uitvoering oppervlakte | Glanzend |
| Breedte | 0 mm |
| Montagewijze | Opbouw |
| Kleur | Wit |
| Hoogte | 0 mm |
| Halogeenvrij | Ja |
| Materiaal | Kunststof |
| Diepte | 0 mm |
| Transparant | Nee |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 9010 |
| Geschikt voor beschermingsgraad (IP) | IP44 |
| Diameter | 0 mm |
| Zwenkbaar | Nee |
| Met DALI interface | Nee |
| Uitschakelvertraging | 0 s |
| Inschakelvertraging | 0 s |
| C-Belasting | Nee |
| Max. schakelstroom (ohmse belasting) | 0 A |
| Uitvoering sensor | Lichtsensor ingebouwd |
| Contacten | Overig |
| Met automatische nachtuitschakeling | Ja |
| Gebruikstemperatuur | -20 - 40 °C |
| Inschakelhelderheid | 3 - 500 lx |
| Min. diepte van de inbouwdoos | 0 mm |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Max. schakelvermogen LED | 0 W |
| Max. schakelvermogen | 2400 W |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
| Uitschakelhelderheid | 0 - 0 lx |
| Categorieën | Schakelmateriaal |
Artikelnummer: 21265090
Fabrikantnummer: 00945801