Peha H 11.516/6611/672.02 RD30 BW - 00075151
Artikelnummer: 21231783 | Fabrikantnummer: 00075151 | EAN: 4010105075151
Omschrijving
Peha installatieschakelaar
Het productnummer van de fabrikant is 00075151. Het EAN nummer is 4010105075151. Het interne artikelnummer is 21231783.
Aanvullende informatie
Badora Socketline wipschakelaar 1-polig, SCHUKO wandcontactdoos, schroefcontacten, 2-polig, levend wit
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Peha
Specificaties
| Klasse |
Combinatie schakelaar/wandcontactdoos
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Peha
Toon alle producten van Peha |
| Serie |
Badora
Toon alle producten in deze serie |
| Uitvoering oppervlakte | Mat |
| Kleur | Wit |
| Halogeenvrij | Ja |
| Materiaal | Kunststof |
| Transparant | Nee |
| Foutstroombeveiliging | Nee |
| Nom. spanning | 250 V |
| Overspanningsbeveiliging | Nee |
| Met glaszekering | Nee |
| Bevestigingswijze | Klauw-/schroefbevestiging |
| Schakelmateriaaldiepte | 53 mm |
| Geschikt voor beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Montagewijze | Inbouw (stucwerk) |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 9010 |
| Schakelmateriaalbreedte | 83 mm |
| Montagerichting | Horizontaal |
| Meeschakelende nul | Ja |
| Bedieningswijze | Wip/drukker |
| Met verlichting | Nee |
| Aantal contactdozen | 1 |
| Nom. stroom wandcontactdoos | 16 A |
| Uitvoering wandcontactdoos | Aardingspen |
| Nom. (meet)stroom | 10 A |
| Schakelmateriaalhoogte | 154 mm |
| Aantal actieve contacten (vlak) | 0 |
| Aantal actieve contacten (rond) | 0 |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Min. diepte van de inbouwdoos | 49 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
| Type schakelaar/drukknop | Wisselschakelaar |
| Categorieën | Schakelmateriaal |
Huidige product