Peha Alu-guss 3-gaats schroeven (1 stuk = 4) - 00977194
Artikelnummer: 20482884 | Fabrikantnummer: 00977194 | EAN: 4010105977196
Omschrijving
Speciaal 3-gaats schroeven, per 4 stuks
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Peha
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 00977194. Het EAN nummer is 4010105977196. Het interne artikelnummer is 20482884.
| Klasse |
Installatieschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Peha
Toon alle producten van Peha |
| Serie |
ALU GUSS
Toon alle producten in deze serie |
| Uitvoering oppervlakte | Mat |
| Slagvastheid | IK01 |
| Montagewijze | Overig |
| Halogeenvrij | Ja |
| Inbouwdiepte | 50 mm |
| Nom. spanning | 250 V |
| Tekstveld/beschrijvingsvlak | Nee |
| Bevestigingswijze | Klauw-/schroefbevestiging |
| Aansluitwijze | Schroefklem |
| Aantal modules (bij modulair systeem) | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Schakelmateriaalbreedte | 70 mm |
| Schakelmateriaalhoogte | 70 mm |
| Kleur | Overig |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 9016 |
| Terugmeldcontact | Nee |
| Wasmachineschakelaar | Nee |
| Drukvlakschakelaar | Nee |
| Verlichting | Nee |
| Schakelmateriaaldiepte | 35 mm |
| Met montageplaat | Nee |
| Samenstelling | Overig |
| Type schakeling | Overig |
| Type verlichting | Overig |
| Functie verlichting | Overig |
| Geschikt voor beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Nom. (meet)stroom | 10 A |
| Bedieningswijze | Overig |
| Aantal wippen | 0 |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Opdruk/indicatie | Geen |
| Verwarmingsschakelaar | Nee |
| Min. diepte van de inbouwdoos | 49 mm |
| In overeenstemming met UK Building Regulations Part M | Nee |
| Kleur schakelelement | Aluminium |
| Schakelstroom voor fluorescentielampen | 0 AX |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
| Schakelmateriaaldiameter | 70 mm |
| Categorieën | Schakelmateriaal |
Huidige product