Peha Standaard wandcontactdoos met randaarde, schakelaar crèmewit - 246621
Artikelnummer: 11308789 | Fabrikantnummer: 246621 | EAN: 4010105246629
Het productnummer van de fabrikant is 246621. Het EAN nummer is 4010105246629. Het interne artikelnummer is 11308789.
| Klasse |
Combinatie schakelaar/wandcontactdoos
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Peha
Toon alle producten van Peha |
| Serie |
Standaard
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Uitvoering oppervlakte | Glanzend |
| Halogeenvrij | Ja |
| Materiaal | Kunststof |
| Nom. (meet-)stroom | 10 A |
| Montagewijze | Inbouw |
| Nom. spanning | 250 V |
| Bevestigingswijze | Bevestiging met schroef |
| Kleur | Crème-wit/elektrowit |
| RAL-nummer | 1013 |
| Kwaliteitsklasse | Duroplast |
| Kleurvariant | Crème |
| Bedieningswijze | Wip/drukker |
| Met verlichting | Nee |
| Montagerichting | Verticaal |
| Uitvoering schakelaar | Wisselschakelaar |
| Aantal contactdozen | 1 |
| Uitvoering wandcontactdoos | Randaarde |
| Nom. stroom wandcontactdoos | 16 A |
| Categorieën |
Cremewit
Standaard inline Peha Schakelmateriaal |
Artikelnummer: 11308789
Fabrikantnummer: 246621