Peha Inline afdekraam 1V horizontaal en verticaal oranje ip20 D 80.571.33 - 00298111
Artikelnummer: 20050121 | Fabrikantnummer: 00298111 | EAN: 4010105298116
Omschrijving
PEHA Combinatie Frame STANDARD Inline, Oranje
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Peha
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 00298111. Het EAN nummer is 4010105298116. Het interne artikelnummer is 20050121.
| Klasse |
Afdekraam schakelmateriaal
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Peha
Toon alle producten van Peha |
| Serie |
Standard
Toon alle producten in deze serie |
| Uitvoering oppervlakte | Glanzend |
| Slagvastheid | IK00 |
| Inbouwbreedte | 0 mm |
| Breedte | 81 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP21 |
| Buitendiameter | 81 mm |
| Halogeenvrij | Ja |
| Materiaal | Kunststof |
| Met klapdeksel | Nee |
| Transparant | Nee |
| Aantal eenheden | 1 |
| Tekstveld/beschrijvingsvlak | Nee |
| Kleur | Oranje |
| Montagerichting | Horizontaal en verticaal |
| Geschikt voor wandgoot | Ja |
| Bevestigingswijze | Klem-/schroefbevestiging |
| Geschikt voor vloerpot | Nee |
| Aantal eenheden verticaal | 1 |
| Hoogte | 81 mm |
| Geschikt voor inbouwinstallatie (geen stucwerk) | Ja |
| Aantal eenheden horizontaal | 1 |
| Inbouwhoogte | 0 mm |
| Aantal modules verticaal (bij modulair systeem) | 1 |
| Aantal modules horizontaal (bij modulair systeem) | 1 |
| Diameter boring (gaten) | 0 mm |
| Diepte | 5 mm |
| Inbouwmontage (stucwerk) | Ja |
| Met montageraam | Nee |
| Antibacteriële behandeling | Ja |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | Duroplast |
| Binnendiameter | 81 mm |
| Categorieën | Schakelmateriaal |
Huidige product
Peha Inline afdekraam 1V horizontaal en verticaal oranje ip20 D 80.571.33
Artikelnummer: 20050121
Fabrikantnummer: 00298111