Peha Standaard centraalplaat + draagframe basiselement met centrale afdekplaat 1 connector zonder label - 00142811
Artikelnummer: 20049734 | Fabrikantnummer: 00142811 | EAN: 4010105142815
Omschrijving
Peha Standaard outlet-component schakelmateriaal, kunststof, crème-wit/elektrowit, samenstelling basiselement met centrale, gebruik boring 18.8mm, draagring, opdrukveld zonder label, inbouw, kwaliteitsklasse duroplast, halogeenvrij, oppervlaktebescherming geen (onbehandeld),
Het productnummer van de fabrikant is 00142811. Het EAN nummer is 4010105142815. Het interne artikelnummer is 20049734.
Aanvullende informatie
Centraalplaat met draagframevoor inbouwapparaten met 18,8 mm Ø, zoals b.v.HF-contactverbindingen, zekeringhouders enz.
Standard centrale platen met doorbreekplek voor apparaten met een inbouwdiameter van 18,8 mm, wit
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Peha
Specificaties
Standard centrale platen met doorbreekplek voor apparaten met een inbouwdiameter van 18,8 mm, wit
| Klasse |
Onderdeel/centraalplaat communicatie-schakelmateriaal
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Peha
Toon alle producten van Peha |
| Serie |
Standard
Toon alle producten in deze serie |
| Uitvoering oppervlakte | Glanzend |
| Slagvastheid | IK00 |
| Kleur | Wit |
| Halogeenvrij | Ja |
| Materiaal | Kunststof |
| Met klapdeksel | Nee |
| Transparant | Nee |
| Bevestigingswijze | Bevestiging met schroef |
| Schakelmateriaaldiepte | 40 mm |
| Schakelmateriaalbreedte | 70 mm |
| Schakelmateriaalhoogte | 70 mm |
| Geschikt voor beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Montagewijze | Inbouw (stucwerk) |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 1013 |
| Draagring | Ja |
| Met opdruk | Nee |
| Kroonsteen | Nee |
| Opdrukveld | Zonder label |
| Met stofbescherming | Nee |
| Gebruik | Overig |
| Samenstelling | Basiselement met centrale afdekplaat |
| Met verlichting | Nee |
| Incl. connectoren | Nee |
| Met trekontlasting | Nee |
| Bussen afgeschermd | Nee |
| Afgeschermde behuizing | Nee |
| Uitvoerrichting | Recht |
| Aantal modules (bij modulair systeem) | 0 |
| Geschikt voor aantal connectoren | 0 |
| Min. diepte van de inbouwdoos | 0 mm |
| Antibacteriële behandeling | Ja |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | Duroplast |
| Geïsoleerde aansluitingen | Nee |
| Categorieën | Schakelmateriaal |
Huidige product
Peha Standaard centraalplaat + draagframe basiselement met centrale afdekplaat 1 connector zonder label
Artikelnummer: 20049734
Fabrikantnummer: 00142811