Peha Standaard centraalplaat genormd gat Ø45 din 49 075 70x70mm ral 1013 - 00219311
Artikelnummer: 11311495 | Fabrikantnummer: 00219311 | EAN: 4010105219319
Het productnummer van de fabrikant is 00219311. Het EAN nummer is 4010105219319. Het interne artikelnummer is 11311495.
Standard centraalplaat genormd gat 45mm, DIN 49 075, wit
| Klasse |
Overgangsafdekplaat schakelmateriaal
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Peha
Toon alle producten van Peha |
| Serie |
Standard
Toon alle producten in deze serie |
| Kleur | Wit |
| Met klapdeksel | Nee |
| Afsluitbaar | Nee |
| Schakelmateriaalhoogte | 0 mm |
| Schakelmateriaalbreedte | 0 mm |
| Schakelmateriaaldiepte | 0 mm |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 1013 |
| Met tekstveld | Nee |
| Afmetingen | VK50/RD50 |
| Categorieën | Schakelmateriaal |
Peha Standard opbouwhuis 1-voudig 1 module horizontaal en verticaal
Artikelnummer: 11308615
Fabrikantnummer: 00207111
Artikelnummer: 11311495
Fabrikantnummer: 00219311