Peha Standard centraalplaat genormd gat 55x55voor BV somfy en devireq wit - 00219511
Artikelnummer: 11841139 | Fabrikantnummer: 00219511 | EAN: 4010105219517
Omschrijving
Standard centraalplaat genormd gat 55x55 voor Somfy en Devireq, wit
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Peha
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 00219511. Het EAN nummer is 4010105219517. Het interne artikelnummer is 11841139.
| Klasse |
Overgangsafdekplaat schakelmateriaal
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Peha
Toon alle producten van Peha |
| Serie |
Standard
Toon alle producten in deze serie |
| Kleur | Wit |
| Met klapdeksel | Nee |
| Afsluitbaar | Nee |
| Schakelmateriaalhoogte | 0 mm |
| Schakelmateriaalbreedte | 0 mm |
| Schakelmateriaaldiepte | 0 mm |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 1013 |
| Met tekstveld | Nee |
| Afmetingen | Overig |
| Categorieën | Schakelmateriaal |
Huidige product
Peha Standard centraalplaat genormd gat 55x55voor BV somfy en devireq wit
Artikelnummer: 11841139
Fabrikantnummer: 00219511