Peha Klemwip 2 en 3-polig aan / uit enkele wip ral 1013 - 00176211
Artikelnummer: 11308381 | Fabrikantnummer: 00176211 | EAN: 4010105176216
Het productnummer van de fabrikant is 00176211. Het EAN nummer is 4010105176216. Het interne artikelnummer is 11308381.
| Klasse |
Bedieningselement /centraalplaat schakelmateriaal
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Peha
Toon alle producten van Peha |
| Serie |
Standard
Toon alle producten in deze serie |
| Uitvoering oppervlakte | Glanzend |
| Breedte | 70 mm |
| Kleur | Wit |
| Slagvastheid | IK01 |
| Hoogte | 70 mm |
| Halogeenvrij | Ja |
| Materiaal | Kunststof |
| Controlevenster/verlicht | Nee |
| Met indicatieveld | Nee |
| Met verwisselbare lens/symbool | Nee |
| Geschikt voor beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 1013 |
| Bevestigingswijze | Klembevestiging |
| Geschikt voor bussysteem-toetsaansluiting | Ja |
| Opdruk/indicatie | Symbolen "1" en "0" |
| Diepte | 6 mm |
| Antibacteriële behandeling | Ja |
| Aftastsymbool / barrièrevrij | Ja |
| Gebruik | Schakelaar/drukker |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | Duroplast |
| Model | Enkele wip |
| Categorieën | Schakelmateriaal |
Peha 2-polige schakelaar 16A (schroefcontact)
Artikelnummer: 10410562
Fabrikantnummer: 00103211
Artikelnummer: 11308381
Fabrikantnummer: 00176211