Peha Klemwip + rode lens 2 en 3-polig aan / uit enkele wip wit ral 9010 - 00166211
Artikelnummer: 11313112 | Fabrikantnummer: 00166211 | EAN: 4010105166217
Het productnummer van de fabrikant is 00166211. Het EAN nummer is 4010105166217. Het interne artikelnummer is 11313112.
Standard klemwip met rode lens, 2 en 3-polig, levend wit
| Klasse |
Bedieningselement /centraalplaat schakelmateriaal
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Peha
Toon alle producten van Peha |
| Serie |
Standard
Toon alle producten in deze serie |
| Uitvoering oppervlakte | Glanzend |
| Breedte | 70 mm |
| Kleur | Wit |
| Slagvastheid | IK01 |
| Hoogte | 70 mm |
| Halogeenvrij | Ja |
| Materiaal | Kunststof |
| Met indicatieveld | Nee |
| Met verwisselbare lens/symbool | Nee |
| Geschikt voor beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 9010 |
| Bevestigingswijze | Klembevestiging |
| Controlevenster/verlicht | Ja |
| Geschikt voor bussysteem-toetsaansluiting | Ja |
| Opdruk/indicatie | Symbolen "1" en "0" |
| Diepte | 6 mm |
| Antibacteriële behandeling | Ja |
| Aftastsymbool / barrièrevrij | Ja |
| Gebruik | Schakelaar/drukker |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | Duroplast |
| Model | Enkele wip |
| Categorieën | Schakelmateriaal |
Artikelnummer: 11313112
Fabrikantnummer: 00166211