Peha Standaard wandcontactdoos ra inbouw 16a 250V crèmewit (elektrowit) ip20 - 00793811
Artikelnummer: 10410712 | Fabrikantnummer: 00793811 | EAN: 4010105793819
Omschrijving
Peha Standaard wandcontactdoos (schakelmateriaal), kunststof, crème-wit/elektrowit, 1 eenheid, uitvoering randaarde, inbouw, afdekking centraalplaat, opdruk/indicatie zonder opdruk, aansluitwijze steekklem, tekstveld/beschrijvingsvlak, RAL-nummer 1013, speciale voeding geen speciale voeding,
Het productnummer van de fabrikant is 00793811. Het EAN nummer is 4010105793819. Het interne artikelnummer is 10410712.
Aanvullende informatie
Randaarde wandcontactdoosmet centraalplaat voor combinatiesTNO-gekeurd volgens certificaat nr. PG/TG/98.142!10/16 A 250 Vmet insteekcontacten, met tekstveld 7 x 44 mm
Standard wandcontactdoos met randaarde, 1-voudig, insteek met tekstveld, wit
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Peha
Specificaties
Standard wandcontactdoos met randaarde, 1-voudig, insteek met tekstveld, wit
| Klasse |
Wandcontactdoos
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Peha
Toon alle producten van Peha |
| Serie |
Standard
Toon alle producten in deze serie |
| Uitvoering oppervlakte | Glanzend |
| Kleur | Wit |
| Slagvastheid | IK01 |
| Halogeenvrij | Ja |
| Materiaal | Kunststof |
| Aantal fasen | 1 |
| Met klapdeksel | Nee |
| Brandbaarheidsklasse isolatiemateriaal conform UL 94 | Overig |
| Transparant | Nee |
| Afsluitbaar | Nee |
| Met oriëntatieverlichting | Nee |
| Foutstroombeveiliging | Nee |
| Nom. spanning | 250 V |
| Nom. foutstroom | 0 mA |
| Aansluitwijze | Steekklem |
| Uitwerpmechanisme | Nee |
| Overspanningsbeveiliging | Nee |
| Met glaszekering | Nee |
| Nom. stroom | 16 A |
| Met functieverlichting | Nee |
| Tekstveld/beschrijvingsvlak | Ja |
| Met aan/uitschakelaar | Nee |
| Bevestigingswijze | Klauw-/schroefbevestiging |
| Met doorlusvoorziening | Nee |
| Geïsoleerde montage | Nee |
| Schakelmateriaalbreedte | 70 mm |
| Schakelmateriaalhoogte | 70 mm |
| Geschikt voor beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Montagewijze | Inbouw (stucwerk) |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 1013 |
| Montagerichting | Horizontaal |
| Meeschakelende nul | Nee |
| Samenstelling | Basiselement met bovendeel behuizing |
| Schakelmateriaaldiepte | 35 mm |
| Aantal contactdozen | 1 |
| Met signaallamp | Nee |
| Aantal modules (bij modulair systeem) | 0 |
| Frequentie | 50 - 60 Hz |
| Aantal contactdozen schakelbaar | 0 |
| Stekkerstand gedraaid | Nee |
| Aantal actieve contacten (vlak) | 0 |
| Aantal actieve contacten (rond) | 0 |
| Antibacteriële behandeling | Ja |
| Min. diepte van de inbouwdoos | 50 mm |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Opdruk/indicatie | Geen |
| Metallic | Nee |
| Met verhoogde aanraakbeveiliging | Nee |
| Voor zware omstandigheden (conform VDE) | Nee |
| Aantal USB-A poorten | 0 |
| Met Wi-Fi signaal repeater | Nee |
| Met ingebouwde bluetooth luidspreker | Nee |
| Aantal USB-C poorten | 0 |
| Maximale stroomsterkte van USB-voeding | 0 A |
| In overeenstemming met UK Building Regulations Part M | Nee |
| Aardcontact | Randaarde clips |
| Aantal actieve contacten (vierkant) | 0 |
| Aantal doorlussen | 0 |
| Kleur schakelelement | Aluminium |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | Duroplast |
| Model | Contactdoos CEE 7/3 (type F) |
| Speciale voeding | Geen |
| Wandcontactdozen fasegescheiden | Nee |
| Schakelmateriaaldiameter | 66 mm |
| Categorieën |
Peha
Stopcontacten Schakelmateriaal |
Huidige product
Peha Standaard wandcontactdoos ra inbouw 16a 250V crèmewit (elektrowit) ip20
Artikelnummer: 10410712
Fabrikantnummer: 00793811