Peha Symboolplaat pulsdrukker opbouw transparant - 00584811
Artikelnummer: 11308315 | Fabrikantnummer: 00584811 | EAN: 4010105584813
Omschrijving
Peha Basiselement Toebehoren indicatiemateriaal schakelmateriaal, transparant, uitvoering symbolen voor wippen, opdruk/indicatie symbool"bel", toepassing schakelmateriaal, losse symb v pulsdrukker
Het productnummer van de fabrikant is 00584811. Het EAN nummer is 4010105584813. Het interne artikelnummer is 11308315.
Aanvullende informatie
Symboolplaatje voor pulsdrukker opbouw BEL, helder, transparant
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Peha
Specificaties
| Klasse |
Bedieningselement /centraalplaat schakelmateriaal
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Peha
Toon alle producten van Peha |
| Serie |
Basis elementen
Toon alle producten in deze serie |
| Uitvoering oppervlakte | Glanzend |
| Breedte | 70 mm |
| Slagvastheid | IK01 |
| Hoogte | 70 mm |
| Halogeenvrij | Ja |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Overig |
| Geschikt voor bussysteem-toetsaansluiting | Nee |
| Controlevenster/verlicht | Nee |
| Met indicatieveld | Nee |
| Met verwisselbare lens/symbool | Nee |
| Geschikt voor beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Bevestigingswijze | Klembevestiging |
| Opdruk/indicatie | Symbool "bel" |
| Diepte | 6 mm |
| Aftastsymbool / barrièrevrij | Nee |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Gebruik | Schakelaar/drukker |
| Model | Overig |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | Duroplast |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 1508510 |
| Categorieën | Schakelmateriaal |
Huidige product