Peha Alu-guss tussenring slagvast enkelvoudige montage - 00907894
Artikelnummer: 22280448 | Fabrikantnummer: 00907894 | EAN: 4010105907896
Omschrijving
Tussenring van slagvast polyamide, enkelvoudige montage, 106 x 106 mm
Het productnummer van de fabrikant is 00907894. Het EAN nummer is 4010105907896. Het interne artikelnummer is 22280448.
Aanvullende informatie
Tussenring van slagvast polyamidevoor de montage van inbouwapparaten in normaleinbouwdozen, alleen enkelvoudige montageafmeting 106 x 106 mm, met afdichting
Tussenring van slagvast polyamide, enkelvoudige montage, 106 x 106 mm
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Peha
Specificaties
Tussenring van slagvast polyamide, enkelvoudige montage, 106 x 106 mm
| Klasse |
Installatieschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Peha
Toon alle producten van Peha |
| Serie |
ALU GUSS
Toon alle producten in deze serie |
| Uitvoering oppervlakte | Mat |
| Slagvastheid | IK01 |
| Halogeenvrij | Ja |
| Materiaal | Kunststof |
| Inbouwdiepte | 50 mm |
| Nom. spanning | 250 V |
| Tekstveld/beschrijvingsvlak | Nee |
| Bevestigingswijze | Klauw-/schroefbevestiging |
| Aansluitwijze | Schroefklem |
| Aantal modules (bij modulair systeem) | 1 |
| Schakelmateriaalbreedte | 70 mm |
| Schakelmateriaalhoogte | 70 mm |
| Kleur | Overig |
| Montagewijze | Inbouw (stucwerk) |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 9016 |
| Terugmeldcontact | Nee |
| Wasmachineschakelaar | Nee |
| Drukvlakschakelaar | Nee |
| Verlichting | Nee |
| Schakelmateriaaldiepte | 35 mm |
| Met montageplaat | Nee |
| Samenstelling | Overig |
| Type schakeling | Overig |
| Type verlichting | Overig |
| Functie verlichting | Overig |
| Geschikt voor beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Nom. (meet)stroom | 10 A |
| Bedieningswijze | Overig |
| Aantal wippen | 0 |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Opdruk/indicatie | Geen |
| Verwarmingsschakelaar | Nee |
| Min. diepte van de inbouwdoos | 49 mm |
| In overeenstemming met UK Building Regulations Part M | Nee |
| Kleur schakelelement | Aluminium |
| Schakelstroom voor fluorescentielampen | 0 AX |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
| Schakelmateriaaldiameter | 70 mm |
| Categorieën | Schakelmateriaal |
Huidige product
Peha Alu-guss tussenring slagvast enkelvoudige montage
Artikelnummer: 22280448
Fabrikantnummer: 00907894