Peha Verlichtingsset 24 V - 00960194
Artikelnummer: 20051693 | Fabrikantnummer: 00960194 | EAN: 4010105960198
Omschrijving
Verlichtingsset 24 V Gegoten aluminium toebehoren led lampbouwgroep
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Peha
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 00960194. Het EAN nummer is 4010105960198. Het interne artikelnummer is 20051693.
| Klasse |
Verlichtingselement schakelmateriaal
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Peha
Toon alle producten van Peha |
| Serie |
Basis elementen
Toon alle producten in deze serie |
| Lamptype | LED |
| Met lichtbron | Ja |
| Lamphouder | Overig |
| Kleur lichtbron | Wit |
| Nom. stroom | 0.01 A |
| Nom. spanning | 24 - 24 V |
| Toepassing | Schakelaar/drukker |
| Nul geleider noodzakelijk | Nee |
| Opname nom. stroom | 9 mA |
| Categorieën | Schakelmateriaal |
Huidige product