Peha Socket-line bedieningselement H 11.516/671.02 ge wisselschakelaar inbouw wit ip20 - 00075421
Artikelnummer: 21231845 | Fabrikantnummer: 00075421 | EAN: 4010105075427
Het productnummer van de fabrikant is 00075421. Het EAN nummer is 4010105075427. Het interne artikelnummer is 21231845.
Socketline Flex-apparaatcombinatie, BADORA puur wit
bestaande uit: Wipschakelaar Universeelschakelaar, 10 AX 250 V , 1 -voudige afdekraam, met geïntegreerde Wieland gesis GST 18 connector, met halogeenvrije Attema UHW50 inbouwdozen
Badora Socketline wipschakelaar universeelschakelaar,levend wit
| Klasse |
Installatieschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Peha
Toon alle producten van Peha |
| Serie |
Badora
Toon alle producten in deze serie |
| Uitvoering oppervlakte | Mat |
| Kleur | Wit |
| Slagvastheid | IK01 |
| Halogeenvrij | Ja |
| Materiaal | Kunststof |
| Inbouwdiepte | 50 mm |
| Nom. spanning | 250 V |
| Tekstveld/beschrijvingsvlak | Nee |
| Bevestigingswijze | Klauw-/schroefbevestiging |
| Aansluitwijze | Schroefklem |
| Aantal modules (bij modulair systeem) | 1 |
| Oppervlaktebescherming | Overig |
| Schakelmateriaaldiepte | 53 mm |
| Schakelmateriaalhoogte | 83 mm |
| Geschikt voor beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Montagewijze | Inbouw (stucwerk) |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 9010 |
| Schakelmateriaalbreedte | 83 mm |
| Type schakeling | Wisselschakelaar |
| Aantal wippen | 1 |
| Terugmeldcontact | Nee |
| Wasmachineschakelaar | Nee |
| Bedieningswijze | Wip/drukker |
| Drukvlakschakelaar | Nee |
| Verlichting | Nee |
| Samenstelling | Basiselement met volle afdekplaat |
| Met montageplaat | Nee |
| Type verlichting | Overig |
| Functie verlichting | Overig |
| Nom. (meet)stroom | 10 A |
| Schakelstroom voor fluorescentielampen | 6 AX |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Opdruk/indicatie | Geen |
| Verwarmingsschakelaar | Nee |
| Min. diepte van de inbouwdoos | 51.3 mm |
| In overeenstemming met UK Building Regulations Part M | Nee |
| Kleur schakelelement | Aluminium |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
| Schakelmateriaaldiameter | 70 mm |
| Categorieën | Schakelmateriaal |
Artikelnummer: 21231845
Fabrikantnummer: 00075421