Performa Draadgoot 70x200 RVS - 4515220
Artikelnummer: 26676736 | Fabrikantnummer: 4515220 | EAN: 8428031035235
Het productnummer van de fabrikant is 4515220. Het EAN nummer is 8428031035235. Het interne artikelnummer is 26676736.
| Klasse |
Draadgoot
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Stago
Toon alle producten van Stago |
| Serie |
Performa
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Geschikt voor functiebehoud | Nee |
| Breedte | 200 mm |
| Lengte | 3000 mm |
| Profielvorm | U-vorm |
| Geïntegreerd scheidingstussenschot | Geen |
| Hoogte | 75 mm |
| Nuttige doorsnede | 12328 mm² |
| Oppervlaktebescherming | Overig |
| Kleur | Overig |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Model | Zonder verbinder |
| RAL-nummer | |
| Gebruikstemperatuur | - °C |
| Werkende lengte | mm |
| Veilige werklast volgens IEC 61537 met steunafstand 0,5 m | N/m |
| Veilige werklast volgens IEC 61537 met steunafstand 1,0 m | N/m |
| Veilige werklast volgens IEC 61537 met steunafstand 4,0 m | N/m |
| Veilige werklast volgens IEC 61537 met steunafstand 5,0 m | N/m |
| Veilige werklast volgens IEC 61537 met steunafstand 6,0 m | N/m |
| Veilige werklast volgens IEC 61537 met steunafstand 7,0 m | N/m |
| Veilige werklast volgens IEC 61537 met steunafstand 8,0 m | N/m |
| Veilige werklast volgens IEC 61537 met steunafstand 10,0 m | N/m |
| Veilige werklast volgens IEC 61537 met steunafstand 9,0 m | N/m |
| Veilige werklast volgens IEC 61537 met steunafstand 11,0 m | N/m |
| Veilige werklast volgens IEC 61537 met steunafstand 12,0 m | N/m |
| Veilige werklast volgens IEC 61537 met steunafstand 1,5 m | N/m |
| Mogelijke overspanning | - m |
| Veilige werklast volgens IEC 61537 met steunafstand 2,0 m | N/m |
| Veilige werklast volgens IEC 61537 met steunafstand 2,5 m | N/m |
| Veilige werklast volgens IEC 61537 met steunafstand 3,0 m | N/m |
| Langsdraaddiameter | mm |
| Dwarsdraaddiameter | mm |
| Categorieën |
Draadgoot
Installatiebuis kabelgoot |
Stago
Stago is een bekende naam in de wereld van de kabeldraagsystemen. Het merk biedt betrouwbare en praktische oplossingen voor het managen van laag- en middenspanningskabels en kabels voor tele- en datacommunicatie. De kabelgoten kunnen worden onderverdeeld in kabeldraagsystemen, wandgootsystemen, vloerinstallatiesystemen en zuilen. De producten voor het managen van uw kabels zijn energieveilig, efficiënt, duurzaam en montagevriendelijk.
» Meer informatie over Stago