Performance in Lighting FOCUS1 18W ELL15X40 3K ANT - 305095
Artikelnummer: 22621200 | Fabrikantnummer: 305095 | EAN: 8018367650150
Omschrijving
Performance in light FOCUS+ downlight/spot/schijnwerper, temperatuur 3000K, subcategorie schijnwerper, behuizing antraciet, beschermingsgraad (IP) IP66, met lichtbron, max. systeemvermogen 18W, verstelbaarheid draaibaar, nom. spanning 220 - 240V, lamptype LED niet uitwisselbaar,
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Performance in Lighting
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 305095. Het EAN nummer is 8018367650150. Het interne artikelnummer is 22621200.
Kleurtemperatuur
| Klasse |
Downlight/Spot/schijnwerper
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Performance in Lighting
Toon alle producten van Performance in Lighting |
| Serie |
FOCUS+
Toon alle producten in deze serie |
| Geschikt voor inbouwmontage | Nee |
| Geschikt voor opbouwmontage | Ja |
| Met lichtbron | Ja |
| Spanningstype | AC |
| Lichtuittrede | Direct |
| Met lichtsensor | Nee |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Dimbaar | Nee |
| Lichtverdeling | Symmetrisch |
| Geschikt voor plafondmontage | Ja |
| Geschikt voor pendelophanging | Nee |
| Geschikt voor wandmontage | Ja |
| Kleur behuizing | Antraciet |
| Materiaal afdekking | Glas transparant |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Ja |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Reflector | Geen |
| Lichtkleur | Wit |
| Lamptype | LED niet uitwisselbaar |
| Voorschakelapparaat | LED regeling stroomgestuurd |
| Breedte | 160 mm |
| Kleurweergave-index | 70-79 |
| Geschikt voor truss montage | Nee |
| Geschikt voor stroomrailmontage | Nee |
| Geschikt voor klemmontage | Nee |
| Lamphouder | Overig |
| Slagvastheid | IK06 |
| Hoogte/diepte | 43 mm |
| Constante lichtstroom regeling | Nee |
| Aantal polen | 3 |
| Geschikt voor voetstuk-/vloermontage | Ja |
| Verstelbaarheid | Draaibaar |
| Lengte | 223 mm |
| Aansluitwijze | Steekklem |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP66 |
| Oppervlaktebescherming | Poedercoating |
| Met aanwezigheidsmelder | Nee |
| Oppervlak geborsteld | Nee |
| Nom. spanning | 220 - 240 V |
| Kleurtemperatuur | 3000 - 3000 K |
| Geschikt voor lampvermogen | 18 - 18 W |
| Nom. stroom | 700 - 700 mA |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimming programmeerbaar | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar met push-button | Nee |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimbaar Sine Wave Reduction | Nee |
| Dimming fabrikantspecifiek | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar LineSwitch | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Nee |
| Dimbaar Dali | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Max. systeemvermogen | 18 W |
| Geschikt voor laagspannings-kabelsysteem | Nee |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Lichtverdeler | Diffuserlens/optiek/paneel |
| Nom. omgevingstemperatuur volgens IEC62722-2-1 | -20 - 40 °C |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM3 |
| Bediening via Bluetooth | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Dimbaar Dali-2 | Nee |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Ja |
| Stralingshoek regelbaar | Nee |
| Lichtstroom regelbaar | Nee |
| Compatible met Casambi | Nee |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar B16 | 44 |
| Lumenbehoud bij gemiddelde levensduur van 50.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | 90 % |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar C16 | 66 |
| Armatuur met begrensde oppervlaktetemperatuur "D-teken" volgens EN 60598-2-24 | Nee |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 1 |
| Lichtkleur regelbaar | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse van de lichtbron volgens EU regelgeving 2019/2015 | F |
| Lumenbehoud bij gemiddelde levensduur van 35.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | 93.4 % |
| Lumenbehoud bij gemiddelde levensduur van 100.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | 79.5 % |
| Kleur reflector | Overig |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | I |
| Brandveiligheid volgens Britse bouwvoorschriften deel B – 30 minuten | Nee |
| Brandveiligheid volgens Britse bouwvoorschriften deel B – 60 minuten | Nee |
| Brandveiligheid volgens Britse bouwvoorschriften deel B – 90 minuten | Nee |
| Noodstroomvoorzieningssysteem | Geen |
| Noodfunctiebewakingssysteem | Geen |
| Beschermingsgraad achterzijde (IP) | Overig |
| Onderdeel van een houder volgens 2019/2020/EU | Ja |
| Totale harmonische vervorming (THD) | 15 % |
| Effectieve lichtstroom volgens IEC 62722-2-1 | 1307 - 1307 lm |
| Specifieke lichtstroom armatuur | 72.6 - 72.6 lm/W |
| Categorieën |
Opbouw
Armaturen |
Performance in Lighting
» Meer informatie over Performance in Lighting
Huidige product