Pflitsch Blindstop RVS TBV food-industrie m16x1,5 ip68 tot 15bar ip69 - BSM16VA cp
Artikelnummer: 23224707 | Fabrikantnummer: BSM16VA cp | EAN: 4050366297701
Het productnummer van de fabrikant is BSM16VA cp. Het EAN nummer is 4050366297701. Het interne artikelnummer is 23224707.
Pflitsch BSM 16VA cp blindstop CLEAN Plus M16
| Klasse |
Afdichtdop kabelinvoer
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Pflitsch
Toon alle producten van Pflitsch |
| Serie |
Blindstoppen
Toon alle producten in deze serie |
| Halogeenvrij | Ja |
| Spoed schroefdraad | 1.5 mm |
| Slagvast | Ja |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Nom. draadmaat metrisch/Pg | 16 |
| Gebruikstemperatuur | -40 - 85 °C |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 316 (V4A) |
| Categorieën |
Wartels moeren en blinddoppen
Installatiemateriaal |
Pflitsch
» Meer informatie over PflitschArtikelnummer: 23224707
Fabrikantnummer: BSM16VA cp