Pflitsch Blueglobe clean plus wartel M12 5/7MM metaal 519480 - bg 212VA cp
Artikelnummer: 20303336 | Fabrikantnummer: bg 212VA cp | EAN: 4050366231064
Het productnummer van de fabrikant is bg 212VA cp. Het EAN nummer is 4050366231064. Het interne artikelnummer is 20303336.
Pflitsch Blueglobe bg212VA cp CLEAN Plus
| Klasse |
Wartel kabel-/buisinvoer
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Pflitsch
Toon alle producten van Pflitsch |
| Serie |
Blueglobe wartels
Toon alle producten in deze serie |
| Halogeenvrij | Ja |
| EMC-uitvoering | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP69K |
| Spoed schroefdraad | 1.5 mm |
| Slagvast | Ja |
| Materiaal | Metaal |
| Oppervlaktebescherming | Overig |
| Kleur | Overig |
| Vlakkabelkoppeling | Nee |
| Voor explosieveilige zone gas | Geen |
| Voor explosieveilige zone stof | Geen |
| Meervoudig dichtingsinzetstuk | Nee |
| Explosiegeteste uitvoering | Nee |
| Met contramoer | Nee |
| Trompetuitvoering | Nee |
| Deelbare koppeling/wartel | Nee |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Nom. draadmaat metrisch/Pg | 12 |
| Afgeschermd | Nee |
| Schroefdraadlengte | 7 mm |
| Zeskant hoekmaat | 19.4 mm |
| Met trekontlasting | Ja |
| Model | Recht |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Gebruikstemperatuur | -40 - 85 °C |
| Geschikt voor kabeldiameter | 5 - 7 mm |
| Glasvezelversterkt | Nee |
| Voor gewapende kabel | Nee |
| Materiaalkwaliteit | RVS 316 (V4A) |
| Soort afdichting | Afdichtingsring |
| Categorieën |
Wartels moeren en blinddoppen
Installatiemateriaal |
Pflitsch
» Meer informatie over PflitschArtikelnummer: 20303336
Fabrikantnummer: bg 212VA cp