Pflitsch Blueglobe clean plus wartel M32 20/23MM metaal 519486 - bg 232VA cp
Artikelnummer: 20302807 | Fabrikantnummer: bg 232VA cp | EAN: 4050366231682
Het productnummer van de fabrikant is bg 232VA cp. Het EAN nummer is 4050366231682. Het interne artikelnummer is 20302807.
Pflitsch Blueglobe bg232VA cp CLEAN Plus
| Klasse |
Wartel kabel-/buisinvoer
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Pflitsch
Toon alle producten van Pflitsch |
| Serie |
Blueglobe wartels
Toon alle producten in deze serie |
| Halogeenvrij | Ja |
| EMC-uitvoering | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP69K |
| Spoed schroefdraad | 1.5 mm |
| Slagvast | Ja |
| Materiaal | Metaal |
| Oppervlaktebescherming | Overig |
| Kleur | Overig |
| Vlakkabelkoppeling | Nee |
| Voor explosieveilige zone gas | Geen |
| Voor explosieveilige zone stof | Geen |
| Meervoudig dichtingsinzetstuk | Nee |
| Explosiegeteste uitvoering | Nee |
| Met contramoer | Nee |
| Trompetuitvoering | Nee |
| Deelbare koppeling/wartel | Nee |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Nom. draadmaat metrisch/Pg | 32 |
| Afgeschermd | Nee |
| Schroefdraadlengte | 11 mm |
| Sleutelwijdte | 30 mm |
| Zeskant hoekmaat | 39.4 mm |
| Met trekontlasting | Ja |
| Model | Recht |
| Gebruikstemperatuur | -40 - 85 °C |
| Glasvezelversterkt | Nee |
| Voor gewapende kabel | Nee |
| Geschikt voor kabeldiameter | 20 - 23 mm |
| Materiaalkwaliteit | RVS 316 (V4A) |
| Soort afdichting | Afdichtingsring |
| Categorieën |
Wartels moeren en blinddoppen
Installatiemateriaal |
Pflitsch
» Meer informatie over PflitschArtikelnummer: 20302807
Fabrikantnummer: bg 232VA cp