Pflitsch Blueglobe pa wartel M16 zwart 4/11MM kunststof 519451 - BG216PAN
Artikelnummer: 20304766 | Fabrikantnummer: BG216PAN | EAN: 4050366131692
Het productnummer van de fabrikant is BG216PAN. Het EAN nummer is 4050366131692. Het interne artikelnummer is 20304766.
| Klasse |
Wartel kabel-/buisinvoer
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Pflitsch
Toon alle producten van Pflitsch |
| Serie |
Blueglobe wartels
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP68 |
| RAL-nummer | 9005 |
| Kleur | Zwart |
| Halogeenvrij | Ja |
| Materiaal | Kunststof |
| EMC-uitvoering | Nee |
| Spoed schroefdraad | 1.5 mm |
| Slagvast | Ja |
| Vlakkabelkoppeling | Nee |
| Meervoudig dichtingsinzetstuk | Nee |
| Explosiegeteste uitvoering | Nee |
| Met contramoer | Nee |
| Trompetuitvoering | Nee |
| Deelbare koppeling/wartel | Nee |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Sleutelwijdte | 20 mm |
| Nom. draadmaat metrisch/Pg | 16 |
| Schroefdraadlengte | 9 mm |
| Zeskant hoekmaat | 22.8 mm |
| Met trekontlasting | Ja |
| Model | Recht |
| Gebruikstemperatuur | -20 - 120 °C |
| Geschikt voor kabeldiameter | 4 - 11 mm |
| Glasvezelversterkt | Nee |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | Polyamide (PA) |
| Soort afdichting | Afdichtingsring |
| Categorieën |
Wartels moeren en blinddoppen
Installatiemateriaal |
Pflitsch
» Meer informatie over PflitschArtikelnummer: 20304766
Fabrikantnummer: BG216PAN