Pflitsch Blueglobe MS ex wartel M25 12/20MM metaal 519556 - BG225msex
Artikelnummer: 20304709 | Fabrikantnummer: BG225msex | EAN: 4050366131319
Het productnummer van de fabrikant is BG225msex. Het EAN nummer is 4050366131319. Het interne artikelnummer is 20304709.
Pflitsch Blueglobe bg225msex M25
| Klasse |
Wartel kabel-/buisinvoer
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Pflitsch
Toon alle producten van Pflitsch |
| Serie |
Blueglobe wartels
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP68 |
| Halogeenvrij | Ja |
| EMC-uitvoering | Nee |
| Spoed schroefdraad | 1.5 mm |
| Slagvast | Ja |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Overig |
| Vlakkabelkoppeling | Nee |
| Meervoudig dichtingsinzetstuk | Nee |
| Oppervlaktebescherming | Vernikkeld |
| Met contramoer | Nee |
| Trompetuitvoering | Nee |
| Deelbare koppeling/wartel | Nee |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Nom. draadmaat metrisch/Pg | 25 |
| Explosiegeteste uitvoering | Ja |
| Voor explosieveilige zone stof | 21, 22 |
| Voor explosieveilige zone gas | 1, 2 |
| Zeskant hoekmaat | 33 mm |
| Sleutelwijdte | 30 mm |
| Schroefdraadlengte | 7.5 mm |
| Met trekontlasting | Ja |
| Model | Recht |
| Gebruikstemperatuur | -40 - 115 °C |
| Geschikt voor kabeldiameter | 12 - 20 mm |
| Glasvezelversterkt | Nee |
| Materiaalkwaliteit | Messing |
| Soort afdichting | Afdichtingsring |
| Categorieën |
Wartels moeren en blinddoppen
Installatiemateriaal |
Pflitsch
» Meer informatie over PflitschArtikelnummer: 20304709
Fabrikantnummer: BG225msex