Pflitsch Blueglobe RVS lange tap wartel M63 41/54MM metaal 519417 - BG863VA
Artikelnummer: 20304674 | Fabrikantnummer: BG863VA | EAN: 4050366131586
Omschrijving
Kabelwartel RVS, M63x1,5, doorlaat 41-54mm, lange tap
Het productnummer van de fabrikant is BG863VA. Het EAN nummer is 4050366131586. Het interne artikelnummer is 20304674.
Aanvullende informatie
Pflitsch Blueglobe bg863va M63
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Pflitsch
Specificaties
| Klasse |
Wartel kabel-/buisinvoer
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Pflitsch
Toon alle producten van Pflitsch |
| Serie |
Blueglobe wartels
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP68 |
| Halogeenvrij | Ja |
| EMC-uitvoering | Nee |
| Spoed schroefdraad | 1.5 mm |
| Slagvast | Ja |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Overig |
| Vlakkabelkoppeling | Nee |
| Meervoudig dichtingsinzetstuk | Nee |
| Explosiegeteste uitvoering | Nee |
| Met contramoer | Nee |
| Trompetuitvoering | Nee |
| Deelbare koppeling/wartel | Nee |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Schroefdraadlengte | 15 mm |
| Sleutelwijdte | 68 mm |
| Nom. draadmaat metrisch/Pg | 63 |
| Zeskant hoekmaat | 72 mm |
| Met trekontlasting | Ja |
| Model | Recht |
| Gebruikstemperatuur | -40 - 130 °C |
| Geschikt voor kabeldiameter | 41 - 54 mm |
| Glasvezelversterkt | Nee |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 304 (V2A) |
| Soort afdichting | Afdichtingsring |
| Type trekontlasting volgens EN 62444 | Type A |
| Categorieën |
Wartels moeren en blinddoppen
Installatiemateriaal |
Pflitsch
» Meer informatie over Pflitsch
Huidige product
Pflitsch Blueglobe RVS lange tap wartel M63 41/54MM metaal 519417
Artikelnummer: 20304674
Fabrikantnummer: BG863VA