Pflitsch Blueglobe tri clean plus wartel M25 12/15MM metaal 519492 - bg225va tri cp15
Artikelnummer: 20304662 | Fabrikantnummer: bg225va tri cp15 | EAN: 4050366233532
Het productnummer van de fabrikant is bg225va tri cp15. Het EAN nummer is 4050366233532. Het interne artikelnummer is 20304662.
Pflitsch Blueglobe bg225VA15 tri cp Clean Plus
| Klasse |
Wartel kabel-/buisinvoer
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Pflitsch
Toon alle producten van Pflitsch |
| Serie |
Blueglobe wartels
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP68 |
| Halogeenvrij | Ja |
| Spoed schroefdraad | 1.5 mm |
| Slagvast | Ja |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Vlakkabelkoppeling | Nee |
| Meervoudig dichtingsinzetstuk | Nee |
| Explosiegeteste uitvoering | Nee |
| Met contramoer | Nee |
| Trompetuitvoering | Nee |
| Deelbare koppeling/wartel | Nee |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Nom. draadmaat metrisch/Pg | 25 |
| Schroefdraadlengte | 11 mm |
| Sleutelwijdte | 30 mm |
| Zeskant hoekmaat | 33.4 mm |
| EMC-uitvoering | Ja |
| Met trekontlasting | Ja |
| Model | Recht |
| Gebruikstemperatuur | -40 - 85 °C |
| Geschikt voor kabeldiameter | 12 - 15 mm |
| Glasvezelversterkt | Nee |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 316 (V4A) |
| Soort afdichting | Afdichtingsring |
| Type trekontlasting volgens EN 62444 | Type A |
| Categorieën |
Wartels moeren en blinddoppen
Installatiemateriaal |
Pflitsch
» Meer informatie over PflitschArtikelnummer: 20304662
Fabrikantnummer: bg225va tri cp15