Pflitsch UNI Entstor Dicht wartels Emc-Wartel, messing vern., m25x1,5, doorlaat 14-18MM scherm 14MM - 22554E1814
Artikelnummer: 22309733 | Fabrikantnummer: 22554E1814 | EAN: 4050366062439
Omschrijving
EMC-Wartel, messing vern., M25x1,5, doorlaat 14-18mm scherm 14mm
Het productnummer van de fabrikant is 22554E1814. Het EAN nummer is 4050366062439. Het interne artikelnummer is 22309733.
Aanvullende informatie
Pflitsch EMC 22554e1814 MS wartel
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Pflitsch
Specificaties
| Klasse |
Wartel kabel-/buisinvoer
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Pflitsch
Toon alle producten van Pflitsch |
| Serie |
UNI Entstor Dicht wartels
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP68 |
| Halogeenvrij | Ja |
| Spoed schroefdraad | 1.5 mm |
| Slagvast | Ja |
| Materiaal | Metaal |
| Vlakkabelkoppeling | Nee |
| Voor explosieveilige zone gas | Geen |
| Voor explosieveilige zone stof | Geen |
| Meervoudig dichtingsinzetstuk | Nee |
| Explosiegeteste uitvoering | Nee |
| Oppervlaktebescherming | Vernikkeld |
| Met contramoer | Nee |
| Trompetuitvoering | Nee |
| Deelbare koppeling/wartel | Nee |
| Type schroefdraad | Metrisch |
| Nom. draadmaat metrisch/Pg | 25 |
| Kleur | Nikkel |
| Zeskant hoekmaat | 33.5 mm |
| Sleutelwijdte | 30 mm |
| Schroefdraadlengte | 7.5 mm |
| EMC-uitvoering | Ja |
| Afgeschermd | Ja |
| Met trekontlasting | Ja |
| Model | Recht |
| Gebruikstemperatuur | -40 - 130 °C |
| Geschikt voor kabeldiameter | 14 - 18 mm |
| Glasvezelversterkt | Nee |
| Voor gewapende kabel | Nee |
| Materiaalkwaliteit | Messing |
| Soort afdichting | Afdichtingsring |
| Verbindingswijze wartel aan behuizing | Schroeven |
| Type trekontlasting volgens EN 62444 | Type A |
| Categorieën |
Wartels moeren en blinddoppen
Installatiemateriaal |
Pflitsch
» Meer informatie over Pflitsch
Huidige product
Pflitsch UNI Entstor Dicht wartels Emc-Wartel, messing vern., m25x1,5, doorlaat 14-18MM scherm 14MM
Artikelnummer: 22309733
Fabrikantnummer: 22554E1814